Forumda Arama Yapın
 • #4554

  Hair forte ne zaman etki eder?

  Genetik saç dökülmesini önlemek için içeriğinde %3 procapil içeren hair forte sprey ne zaman etki eder kaç ay içinde etkisi görülür. Her losyonda olduğu gibi zayıflamış saçların kalitesi hemen artmaz. Saç kalitesinin artması 3 ila 6 ay arasında oluşur. Saç telini oluşturan kök hücrelerin daha sağlıklı olarak saç uzatması için kan dolaşımının artması oksijen ve besin alımının artışının normal düzende olması gerekir. Zarar veren hormonların engellenmesi yada zararsız hale gelmesi için etken maddeler tarafından saç kökünün korunması gerekir.

  Hair Forte Sprey, saç dökülmesi tedavisi için geliştirilmiş bir üründür. İçeriğinde Procapil adlı üçlü kompleks bulunur. İşte detayları:

  – Procapil Nedir? Procapil, Fransız firması Sederma Pharma laboratuvarlarında saç dökülme tedavisi amacıyla geliştirilmiş bir üçlü komplekstir. Bilimsel çalışmalarla etkinliği kanıtlanmıştır ve saç dökülmesi tedavisinde kullanılan finasterid ve minoxidil ile benzer düzeyde etkilidir. Procapil, saç kökünü uyararak kanlanmayı artırır ve saç büyüme hızını ve kalitesini artırır. Ayrıca, hormon DHT’nin köke zarar vermesini engelleyerek saç dökülmesini azaltır. Cinsellik üzerinde yan etki yapmaz ve alerji riski düşüktür.

  – Procapil İçeren Sprey Çeşitleri:
  – Erkekler için: %3 Procapil içerir ve saç kökünü uyararak tüyleşmiş saç tellerinde kalite artışı sağlar.

  – Kadınlar için: %2 yoğunlukta üretilir, çünkü kadınlarda DHT miktarı daha düşüktür. Bilimsel çalışmalarda optimum dozlar belirlenmiş ve bu şekilde üretilmektedir.

3
27
4
Paylaş
3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Arkadaşlar hair forte sprey kullanmak istiyorum minoxil gibi bi döngü söz konusumu saçta pullanma vs yapıyor mu kullanan arkadaşlar varsa yorum yaparlarsa çok memnun olurum şimdiden teşekkürler
  • Eğer iş işten geçtiyse birşey bekleme derim. Ben 4 kullandım var olanı saçı koruyor dökülmeyi epey azaltıyor. Fakat uykudaki kökleri harekete geçirecek kadar etki etmiyor. Minyatür saçları normal saç haline getirmiyor.
  • norwood 1 bile değilsen niye döngü olayına takılıyorsun? minoxilde de hacim kaybı yaşamazsın bile.
3 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.