Forumda Arama Yapın
 • #3917

  DHT Blocker Şampuan Önerisi

  Arkadaşlar kullandığım şampuanlar saçlarımda hiçbir olumlu faydası olmuyor, normal günlük şampuan yerine piyasada bütçeyi çok fazla aşmayan saç derisinde yağlanmayı, dökülmeyi önleyen dht blocker şampuan kullanmak istiyorum. En azından saç yağlanmasını önlesin azda olsa faydası olsa yeter. Dht hormonu azaltıcı etkisi olan şampuan kullandıklarınız vs. varsa öneri alabilir miyim?
3
40
4
Paylaş
3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Konazol şampuan dht bloke eden en iyi şampuandır günlük değilde 3 güne 1 saçları 3-5 dakika arası yıkaman yeterli olur. Günlük olarak procapil içeren herhangi bir şampuan olabilir.
  • Sawpoo şampuan var içinde saw palmetto ve diğer dht inhibitör bileşenler var.
  • Bilinmeyen Kullanıcı yazdı:
   Arkadaşlar kullandığım şampuanlar saçlarımda hiçbir olumlu faydası olmuyor, normal günlük şampuan yerine piyasada bütçeyi çok fazla aşmayan saç derisinde yağlanmayı, dökülmeyi önleyen dht blocker şampuan kullanmak istiyorum. En azından saç yağlanmasını önlesin azda olsa faydası olsa yeter. Dht hormonu azaltıcı etkisi olan şampuan kullandıklarınız vs. varsa öneri alabilir miyim?

   Ducray şampuan kullanabilirsin ama şampuanın DHT üzerine küçükte olsa faydası olduğunu sanmıyorum ciltte geçirgenliği yok çünkü.

3 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.