Güncelleme 20.08.2023,23:47
A+A-

Saç Ekimi Yaptıranlar Yorumları

Günümüzde saç dökülmesi önceki yıllara göre artış göstermiştir özellikle genç erkeklerde erken yaşta başlayan Androgenetik Alopesi saç dökülmesi tipi bir çok erkeğin korkulu kâbusu haline gelmiştir. En çok erkeklerde görülen bu durum bayanlarda etkilemekte ciddi estetiksel görünüm problemlerine sebep olmaktadır. Bir insan bu sorundan kurtulmak için tedavilere başlamakta ve erken yaşlarda gerekli tedbiri alması ile başarılı sonuçlar görmektedir. Ancak bu durum her zaman böyle olmayabilir. Genetik yatkınlık ve dökülme şiddeti uygulanan tedavileri ilaç proscar – avodart gibi ilaçları kullanmalarına rağmen başarı sağlayamamakta son çare olarak saç ekimi operasyonuna yönelmektedir. Yazımızda sizlere saç ekimi ile ilgili bilgiler paylaşımı yaparak siz değerli okuyucularımızın bilgi sahibi olmalarını amaçlıyoruz.

 Saç Ekimi Yaptıranlar Yorumları

Saç Ekimi Merkezi Nasıl Seçilir?

Ülkenin dört bir yanında yer alan saç ekim merkezlerinde tedavi olmak için öncesinde araştırmanız gereken konulardan biri saç ekim sonuçları olacaktır. Bu veriler sonucunda yapmış olacağınız analizler sizin hangi saç ekim merkezini seçmeniz gerektiği konusunda etkili olacaktır. Bu sebepten dolayı iyice analiz yapmalı ve hangi kliniği seçmeniz gerektiğine karar vermelisiniz.
Bu klinik seçim işleminde arkadaşlarınızdan da tavsiye istemenizin sizlere faydası olacaktır. Çünkü daha önceden bu işlemlerden faydalanan kişiler bu işin nasıl bir süreç içerisinde geçtiğini sizlere aktarabilir. Ayrıca hangi klinikten nasıl bir sonuç aldığını da öğrenmeniz çok kolay bir hal alacaktır.

Saç Ekimi Sonuçları Yorumları

Etrafınızda yer alan kişiler ve internet üzerinde yapılan saç ekim sonuçları araştırmasının ardından size ve bütçenize uygun olan klinik ile iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtikten sonra saçınız için ön analiz yapılacak ve hangi yollar izleneceği hakkında sizlere bilgi verilecektir.

Bu ön analizin ardından fiyatlandırma bilgisini almanız mümkün olacaktır. Çünkü saçınızın ne kadar eksik olduğu yönünde çalışmalar yapılacak ve ona göre greft kullanılacaktır. Kullanılan greft sayısı sizin ödemeniz gereken bütçeyi belirleyecek kriterdir.

  • Operasyon esnasında kullanılacak olan greft sayısı
  • Yapılacak olan operasyonun süresi
  • Uzman hekimin bu alandaki tecrübesi de araz talebi arttıracağından dolayı etkili bir durumdur.
  • Kullanılan malzemelerin kalitesi işlemin maliyetini arttırabileceğinden dolayı fiyat üzerinde oynama oluşturabilir.
  • Kliniğin başarılı operasyon sayısı da bu konuda prestij kaynaklı bir etken olabilir.
  • Yukarıda yer alan maddelerdeki sebeplerden dolayı fiyatlandırmada değişiklikler olabilir.

İnternet üzerinde tedavi olmak istediğiniz kliniğin yorumlarını okurken bazı saç ekim sonuçları yanıltıcı olabilir. Bu duruma da dikkat etmeyi mutlaka unutmamalısınız. Çünkü işin içerisinde rekabet olduğundan dolayı klinikler arasında imaj karalama çabası olabilir. Bu sebepten dolayı yorumların geneline odaklanmalı ana çizgiden uzaklaşmamalısınız.

Saç ekimi hakkında daha geniş bilgiler, resimli sonuçlar ve yorumları görmek soru sormak isterseniz bu forum sitesinde saç ekimi sonuçları bölümündeki konuları okuyabilirsiniz.

Saç Ekimi Sonuç Fotoğrafları

Klinikler operasyon sonrasında web sitelerinde saç ekim sonuçları fotoğrafları paylaşmaktadır. Bu fotoğraflar doğrultusunda tedavinin nasıl sonuçlanacağı hakkında fikir sahibi olmanız amaçlanır. Web siteleri ile kliniğin ne kadar kaliteli operasyonlar geçirdiğini kontrol edebilirsiniz.

Bu sonuçlar zaman zaman kötü sonuçlanabilmektedir. Hatta yeri gelir tekrardan saç ekimi gerekebilir. Bazen saçlar tutmayabilir. Bunun için birtakım hususlara dikkat etmek gerekir.

Seçilen kliniğin son derece profesyonel olduğundan emin olmalısınız

Referanslarının çok sayıda olmasına ve saç ekim sonuçları için yeterli veriye sahip olduğuna dikkat etmelisiniz.

Fiyatlandırma konusunda çok uçuk fiyatlandırmalar ile karşılaşabilirsiniz. Bunun için iyice araştırma yapmalısınız.

Hekimin geçmişini araştırmalı ve ne kadardır bu işin içerisinde olduğu hakkında bilgi edinmelisiniz.

Yukarıda yer alan kriterler doğrultusunda başarılı saç ekim sonuçları ile karşılaşmanız daha olağan olacaktır. Eğer ki kötü sonuçlar ile karşılaşırsanız farklı saç ekim merkezlerini araştırabilir ve düzeltme işlemi için başvuruda bulunabilirsiniz.