Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Saç Ekimi Konuları Saç Ekimi Sonuçları Yasemin Gülgör 4300 Greft Saç Ekimi Yorumları

 • #3890

  Yasemin Gülgör 4300 Greft Saç Ekimi Yorumları

  Merhaba arkadaşlar sizlere Alfa Tıp Merkezi Yasemin Gülgör 4300 greft saç ekimi bilgileri, fiyatları, hizmetleri ve ekim tekniği hakkında sizlere bilgiler vermek istiyorum. Eğer sizde Alfa Tıp Merkezi İzmir’de Yasemin hanıma ve ekim yapan ekibe saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız yada ekim yaptıran arkadaşlarımız var ise sorularını konudan sorabilirler yada yeni konu açarak bilgi alabilirler. İzmir’de Bornova’da bulunan merkeze saç ekimi yaptırmış arkadaşlar resimli sonuçlarını ve yorumlarını yada şikayetlerini forumumuzda diğer kişilerle paylaşabilirsiniz.

  Alfa Tıp Merkezi Yasemin Gülgör, İzmir’de saç ekimi ve medikal estetik alanlarında uzmanlaşmış bir sağlık profesyonelidir. Alfa Tıp Merkezi’nin saç ekimi birimi ve medikal estetik direktörlüğünü yürütmektedir. Gülgör, dünyada gelişmiş sağlık merkezlerinde kullanılan ileri sistemlerle hastalara hizmet vermektedir. Gülgör, saç ekimi, sakal ekimi, kaş ekimi gibi operasyonların yanı sıra medikal estetik uygulamaları da yapmaktadır. Gülgör, hastalarına sağlıklı, güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmak için tecrübeli bir ekip ile çalışmaktadır.

  Alfa Tıp Merkezi Yasemin Gülgör, saç ekimi ve medikal estetik alanlarında hizmet vermektedir. Gülgör’ün sunduğu hizmetler şunlardır:

  – Saç ekimi: Gülgör, saç dökülmesi sorunu yaşayan hastalara saç ekimi operasyonu yapmaktadır. Gülgör, saç ekimi için FUE ve DHI yöntemlerini kullanmaktadır. Gülgör, saç ekimi sonrası hastaların saç bakımı ve saç sağlığı konusunda da danışmanlık vermektedir.

  – Sakal ekimi: Gülgör, sakal bölgesinde seyreklik veya kelliği olan hastalara sakal ekimi operasyonu yapmaktadır. Gülgör, sakal ekimi için FUE yöntemini kullanmaktadır. Gülgör, sakal ekimi sonrası hastaların sakal bakımı ve sakal sağlığı konusunda da danışmanlık vermektedir.

  – Kaş ekimi: Gülgör, kaş bölgesinde seyreklik veya kelliği olan hastalara kaş ekimi operasyonu yapmaktadır. Gülgör, kaş ekimi için DHI yöntemini kullanmaktadır. Gülgör, kaş ekimi sonrası hastaların kaş bakımı ve kaş sağlığı konusunda da danışmanlık vermektedir.

  – Medikal estetik: Gülgör, cilt, yüz ve vücut estetiği konusunda hastalara medikal estetik uygulamaları yapmaktadır. Gülgör, medikal estetik için botoks, dolgu, mezoterapi, prp, kimyasal peeling, ipl, fraksiyonel lazer, ultrasonik lipoliz, karboksiterapi, mezolifting, mezobeta endorfin, mezobeta hcg, mezobeta hmb, mezobeta sitosterol, gibi çeşitli yöntemler ve ürünler kullanmaktadır.

  Yasemin Gülgör, saç ekimi için FUE ve DHI yöntemlerini kullanmaktadır. Saç ekimi fiyatları, ekilecek greft sayısına, kullanılacak yönteme ve klinik ücret politikasına göre değişkenlik gösterebilir. İnternet araştırmalarına göre, Alfa Tıp Merkezi Yasemin Gülgör’ün saç ekimi fiyatları 2023 yılında ortalama şu şekildedir.

  – FUE saç ekimi: 5.000 TL – 10.000 TL

  – DHI saç ekimi: 4.000 TL – 15.000 TL

  Bu fiyatlar, sadece bir tahmindir ve kesin olmayabilir. Saç ekimi yaptırmak istiyorsanız, Alfa Tıp Merkezi ile iletişime geçerek size en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. Saç ekimi yaptırmadan önce, saç analizi yaptırmanız ve doktorunuzun tavsiyelerini dinlemeniz önemlidir. Saç ekimi, sağlığınızı ve görünümünüzü etkileyen bir operasyondur. Bu nedenle, saç ekimi konusunda bilinçli ve dikkatli olmanızı öneririm.

  Alfa Tıp Merkezi adresi:

  Kazımdirik, 6244. Sk. No:2, 35000 Bornova/İzmir, Telefon: 0536 409 69 05

0
23
1
Paylaş
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.