Forumda Arama Yapın

Saç Tedavisi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Genel Saç Soruları Yaş 25 saç ekimine uygun muyum?

Yaş 25 saç ekimine uygun muyum?

8-03-2024, 20:37
3 yorum
4
94
4 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Herkese merhabalar, 25 yaşındayım 20 yaşından sonra saç dökülmesi bayağı bir ilerledi şakaklarımda ve alın ön çizgimde açılma var ön çizgim bozulduğundan dolayı görüntü oldukça kötü olmaya başladı. Şakaklara ve ön bölgeye saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum. Forumdaki değerli arkadaşlarımızdan tecrübe ve yorumlarına ihtiyacım var. Aşırı şekilde saç dökülmesi sorunu yaşadım 20 yaşında ilk 6 ay proscar kullandım, bir senede minoksil kullanıp bırakmak zorunda kaldım. İlaçları kullandığımda saçlarım biraz sıklaşmıştı ama sürekli kullanamayacağımı anladığım için tamamen bıraktım. Finasterid bildiğiniz gibi yan etkileri olan bir ilaç ve evlendiğinizde bu ilacı kullanamıyorsunuz. Bu sebeple ben de kullanmayı bıraktım sonra saçlar yoğun bir şekilde dökülmeye başladı ve seyreklik oluştu.

Sizlere sormak istediğim resimde de gördüğünüz gibi saç durumun bu şekilde saç ekimine uygun muyum? Ne tür bir ekim yaptırmam lazım sıklaştırma mı yoksa genel bir ekim mi hangi teknik kullanırsa daha iyi sonuç verir? Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

facebook grup
    • Saçını kestir kardeşim. Seyrelen saç uzunda daha çok belli olur. Şuan değilde 1-2 seneye ekim yapılacak kıvama gelirsin
    • Şu an ekimi ertele henüz ön çizgi dökülmen tamamlanmamış 2/3 sene daha beklemi tavsiye ederim ileride sıkıntı yaşarsın
    • Şuan ön çizginiz tam olarak dökülmediği için ekime uygun değilsiniz. Forumda bir çok kişi medikal tedavileri kullanıyor. araştırabilirsiniz. Toparlama şansınız var bu saçları medikal tedaviler ile. Yine söylemek isterimki bu tedavilerin yan etkileri mevcut, bu nedenle kendiniz iyice forumu araştırmanız yararınıza olacaktır.
4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.