Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Büyüme Uyarıcıları Vane saç mezoterapisi kullananlar var mı?

 • #5157

  Vane saç mezoterapisi kullananlar var mı?

  Merhaba arkadaşlar genetik saç dökülmesini önlemek için foliküllerin uyarılmasını sağlayarak yeni saç oluşumlarını hızlandıran aynı zamanda içeriğindeki procapil sayesinde saç derisindeki Total DHT hormon seviyesini azaltarak mevcut saçları güçlendiren vane saç mezoterapi serumunu kullananlar varsa saç seyrekliğini kapatıyor mu? Serumun saçta işe yarayıp yaramadığı hakkında kullanıcı deneyimlerini paylaşabilir mi?

  Trendyolda satılıyor Saç Ve Kaş Vitamini Mezoterapi Ürünü Saf Ürün Tek Flakon 10 Ml 5 Seans fiyatı 859 tl.

  Bildiğiniz üzere saç mezoterapisi lokal olarak saç derisine özel iğneler yoluyla deri altına iletilir. Diğer yöntemler ise dermastamp yada dermaroller kullanılarak etken maddelerin deri altına daha fazla iletilmesini sağlar. Vane saç mezoterapisi içeriğindeki maddeler ulaşabildiğim kadarıyla şunlar;

  Procapil, içeriği Apigenin, Oleanolik Asit ve Biotinoyl Tripeptide-1 vitaminli matriksin kombinasyonudur. Saç dökülmesini önlemek için foliküllerin yaşlanma süreciyle savaşır. Procapil, saç dökülmesini engellemeye yardımcı olurken tellerin uzama sürecine de destek olabilir.

  Procapil, Minoxil, Hidrolize Hint yağı, Biotin ve Sitrik asit.

  Saç Mezoterapisi, saç için gerekli olan vitamin, mineral ve aminoasit karışımlarının saçlı deriye enjekte edilmesi yoluyla uygulanan bir tedavi yöntemidir. Bu yöntem, saç köklerini besleyen bileşenlerin kolay bir şekilde saçta yerleşmesini sağlar. Saç mezoterapisi, saç dökülmesini tedavi edebilir, incelmiş saçları kalınlaştırabilir, dökülmeleri durdurabilir ve saçın daha canlı ve parlak hale gelmesini sağlayabilir.

2
75
3
Paylaş
2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Ürünü yeni sipariş verdim bir kaç güne gelir merak ettiğim bir serum dermastamp ile kullancam kullanınca yorumumu yazarım.
  • Bende yeni aldım bakalım 3 ay kullancam etkisi olup olmadığını anlarım. İçerik olarak etkili bir seruma benziyor içerik oranlarını yazmamışlar bu biraz düşündürücü.
2 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.