Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Bakımı Ürünleri Uraw Mavi Serum Saç Çıkarır mı?

 • #6473

  Uraw Mavi Serum Saç Çıkarır mı?

  Uraw mavi serum forte içeriğindeki 9 bitki özü, etkili bileşenler sayesinde zayıflamış saçları daha güçlü hale getirerek saç dökülmesini önlemeye çalışır. Mavi serum düzenli kullanımda incelmiş saçların eski canlılığını dönmesini, saç yoğunluğunda artış sağlayarak sağlıklı saç oluşumunu hızlandırır. Zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde saç derisinin sebum dengesini sağlayarak saç yağlanmasının önüne geçerek bakımlı görünen saçlara sahip olmanıza yardımcı olur.

  İçeriğindeki Arginin, Kalsiyum Pantotenat, Çinko Glukonat, Niasinamid, Biyotin, Isırgan otu ve diğer bitkisel özütler saçım dökülmesine sebep olan zararlı bileşenleri köklerden uzaklaştırır. Saç köklerinde ki kan dolaşımını hızlandırarak yeni saç oluşumunu hızlandırır. Arginine kılcar damarlarda genişletici etkiler yaparak hızlı saç uzamasında etkisi vardır.

  Uraw mavi forte saç serumu saç çıkarır mı? Saçlara faydaları Nelerdir?

  Uraw Mavi Serum Saç Çıkarır mı?

  Saçlarda hacimli görünüm kazandırır, saç tellerini bakım yaparak hacimli ve daha canlı bir görüntüye sahip olmaya yardımcı olur

  Saç Dökülmesini Önleme, içeriğinde yer alan bitkisel özütler, vitaminler ve mineraller sayesinde saç dökülmesini önler.

  Saçı Güçlendirir, zayıflamış ve mat saçları güçlendirerek, sağlıklı bir görünüm kazanmalarına destek olur.

  Parlak, dolgun ve hacimli görünen saçlar, saçın ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve proteinler sayesinde saçların yıpranmasının önlenmesine katkı sağlar.

  Uraw mavi serum forte nasıl kullanılır?

  Mavi serum genellikle saç dökülmesini tedavi etmek veya saç büyümesini teşvik etmek amacıyla kullanılır. Genellikle şu adımları takip ederek kullanılır:

  1. Saç Temizliği: Saç ve saç derisini temizleyerek kuru hale getirin.

  2. Dozaj: Ürünün kullanım talimatlarına göre doğru dozajı belirleyin. Çoğu durumda, belirli bir miktar sprey veya losyon uygulanır.

  3. Uygulama: Serumu etkilenen bölgeye doğrudan uygulayın. Saç derisine masaj yaparak ürünün yayılmasına yardımcı olun.

  4. Ellerin Yıkanması: Uygulama sonrasında ellerinizi iyice yıkayın, böylece ürün gözlere veya diğer bölgelere bulaşmaz.

  5. Kurulama: Ürünün kurumasını bekleyin, genellikle birkaç saat.

  6. Günlük Kullanım: Genellikle bu tür losyonlar günde bir veya iki kez kullanılır. Kullanım sıklığı ve dozaj ürüne bağlı olarak değişebilir.

  Ancak, bu genel bir rehberdir. Ürünün etiketi ve üretici firmanın önerileri her zaman en doğru kullanım bilgilerini sağlayacaktır. Saç dökülmesi veya saç büyümesi konusunda endişeleriniz varsa, bir sağlık profesyoneliyle görüşmek önemlidir.

  Sıkça sorulan sorular

  Uraw saç besleyici serum hakkında sıklıkla sorular soruların cevabı.

  Uraw Blue Hair Serum ne kadar süre kullanılır?

  Serum kullanım süresi bireyden bireye değişebilir ve genellikle saç dökülmesi veya saç büyümesiyle ilgili kişisel ihtiyaçlara bağlıdır. Mavi saç çıkaran serum genellikle düzenli ve uzun süreli kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ancak, bir kişi serumu kullanmaya başlamadan önce veya kullanım süresi boyunca herhangi bir sağlık durumu veya yan etki konusunda endişeleri varsa, bir doktora danışmalıdır.

  Uraw mavi serum forte ne zaman etkisini gösterir?

  Mavi saç çıkaran serumların etkileri bireyden bireye farklılık gösterebilir, ancak genellikle kullanıma başlandıktan birkaç ay sonra fark edilebilir. Bazı kişilerde saç dökülmesinin azaldığını veya saç büyümesinin başladığını görmek için 2 ila 4 ay sürebilir.

  Düzenli ve sabırlı bir kullanım önemlidir, çünkü saç çıkartan serumlarım etkileri zamanla ortaya çıkabilir. Ancak, herkesin tepkisi farklıdır ve bazı kişilerde daha hızlı sonuçlar alınabilirken, diğerlerinde bu süre daha uzun olabilir.

  Mavi Serum Forte’yi sakallarda kullanabilir miyim?

  Evet, uraw mavi saç serumu sakal çıkması içinde kullanılabilir. Sakal çıkmasını istediğiniz bölgeleri günde 1-2 ml arası sürülerek yayılır.

  Uraw mavi serum forte 100 ml fiyatı 450 TL bir aylık kullanım içindir.

  Uraw mavi serum kullananlar üründen memnun kalıp kalmadığını, saçlardaki olumlu yada olumsuz etkilerini konu altından yorumlarını paylaşım yapabilirler.

1
19
2
Paylaş
1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Ben de yeni aldım bakalım bu serumu başlayalı 12 gün oldu alışveriş sitelerinde bir çok kişi memnun kalmış dökülen bebek saçlarım geri çıktı yazmış. Benim kafa norwood 3 ölçeğinde açık. Beklediğim gibi etki edecek mi bakalım.
1 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.