Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Genel Saç Soruları Trixowell Advanced Biotin Kullananlar Yorumları

 • #3743

  Trixowell Advanced Biotin Kullananlar Yorumları

  Arkadaşlar genetik saç dökülmesini önlemek için aranızda trixowell advanced biotin kullananlar saçlarında gördüğü faydalarını yazabilir mi? Benim sorum özellikle kellik sürecinde minoxil, finasterid kullanan arkadaşlara soruyorum. Ekstra olarak bu saç güçlendirici vitamin hapını kullanıpta zayıflamış saçları güçlendirdiğini göre varsa deneyimlerini, yorumlarını yazarlarsa çok sevinirim.

  Trixowell advanced biotin ne için kullanılır?

  Trixowell advanced biotin, saç dökülmesini önlemeye ve saç güçlendirmeye yardımcı olan zengin içerikli multivitamin olan takviye edici gıdadır. İçeriğinde 18 çeşit vitamin, mineral ve bitkisel ekstre bulunur. Bu bileşenler saç köklerini besler, saçların kalitesini artırır, saç büyümesini uyarır ve saçlara hacim, parlaklık ve dolgunluk sağlayarak sağlıklı saç uzamasını destekler. Trixowell advanced biotin, saç ekimi sonrası da kullanılabilir. Trixowell advanced biotin, günde iki kez, sabah ve akşam yemeklerden sonra birer tablet alınarak kullanılır. Trixowell advanced biotin kullananlar, ürünün etkisini 3 ayda görmeye başladıklarını ve saçlarının daha canlı ve parlak göründüğünü belirtmişlerdir. Trixowell advanced biotin, saç dökülmesi sorunu olan kadın ve erkekler için özel olarak formüle edilmiş bir üründür.

  Trixowell advanced biotin tablet içeriği

  Trixowell advanced biotin tablet, saç dökülmesine karşı geliştirilmiş bir gıda takviyesidir. İçeriğinde 18 çeşit vitamin, mineral ve bitkisel ekstre bulunur. Bunlar şunlardır:

  – Biotin: 2500 µg
  – Saw Palmetto (Cüce Palmiye Ekstresi): 320 mg
  – Folik Asit: 600 µg
  – B 5 Vitamini: 200 mg
  – C Vitamini: 160 mg
  – Çinko: 15 mg
  – B 6 Vitamini: 10 mg
  – Demir: 8 mg
  – Üzüm Çekirdeği Ekstresi: 50 mg
  – At Kuyruğu Ekstresi: 50 mg
  – Isırgan Otu Ekstresi: 50 mg
  – Ginkgo Biloba Ekstresi: 40 mg
  – Balkabağı Çekirdeği Ekstresi: 40 mg
  – B 12 Vitamini: 9 µg
  – B 2 Vitamini: 8 mg
  – B 1 Vitamini: 6 mg
  – B 3 Vitamini: 4 mg
  – Bakır: 1 mg

  Bu bileşenler saç köklerini besler, saçların kalitesini artırır, saç büyümesini uyarır ve saçlara hacim, parlaklık ve dolgunluk sağlar. Yoğun dökülmeleri önleyici etkisi vardır. Düzenli olarak 6 aylık kullanımdan sonra saçlarda gözle görülür olumlu sonuçlar sağlar.

1
48
2
Paylaş
1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • İçerik olarak çok iyi bir vitamin diyebilirim xpecia bitince buna geçecem.
1 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.