Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Bakımı Ürünleri Trichos Losyon Kullananlar Bakabilir mi?

  • #4623

    Trichos Losyon Kullananlar Bakabilir mi?

    Arkadaşlar genetik saç dökülmesini önlemek, dökülen saçları tekrar çıkartmak ve zayıflamış saçları güçlendirmek için Trichos losyon kullananlar saçlarında gördüğü olumlu yada olumsuz yorumlarını konudan paylaşırlarsa sevinirim. Günümüzde saç dökülmesini önlemek için piyasada bir çok serum var bunlardan hangileri gerçekten saça faydaları var bunları bilemiyoruz. Aşağıya trichos saç çıkarıcı losyon hakkında bazı bilgiler yazdım.

    Trichos Losyon, saç dökülmesi ve saçkıran gibi saç problemlerine karşı geliştirilmiş bir saç bakım ürünüdür. İçeriğinde bitkisel kök hücre, procapil, biotin, cüce palmiye, darı tohumu, ginseng, zerdeçal, acı biber, balkabağı çekirdeği, çörekotu, folik asit, C vitamini ve B vitaminleri gibi birçok etken madde bulunur. Bu maddeler sayesinde Trichos Losyon, saç köklerini güçlendirir, saç dökülmesini önler, saçların daha hızlı uzamasını sağlar, saçlı deriyi nemlendirir, yağ dengesini korur, kepek ve egzama gibi hastalıkları tedavi eder, saça parlaklık, hacim ve canlılık verir. Trichos Losyon’un kullanımı ise oldukça basittir. Saçlarınızı yıkadıktan sonra, saç derisine masaj yaparak uygulayın ve durulamayın. Günde iki kez, sabah ve akşam olmak üzere düzenli olarak kullanın. En az üç ay boyunca kullanmaya devam edin. Trichos Losyon’un herhangi bir yan etkisi yoktur, ancak alerjik reaksiyon gösteren kişilerin kullanmaması önerilir. Ayrıca hamile ve emziren kadınlar, çocuklar ve kronik hastalığı olan kişiler doktorlarına danışmadan kullanmamalıdır. Trichos Losyon, saç ekimi sonrasında da kullanılabilir, ancak saç ekimi yaptıran kişilerin doktorlarına danışarak kullanmaları tavsiye edilir. Trichos Losyon, saç bakımı konusunda etkili ve güvenilir bir üründür. Saçlarınızın sağlığı ve güzelliği için Trichos Losyon’u deneyebilirsiniz.

1
50
2
Paylaş
1 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Bu losyonu duyan bilen yada kullananlar var mı. Bugün eczanede biriyle karşılaştım. 4 aydır kullanıyormuş ve eski halini gösterdi ciddi bir fark görülüyordu. Ürün işe yarıyor gibi eğer bilgisi olanlar varsa yazsın lütfen.
1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.