Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Büyüme Uyarıcıları The Ceel Biberiye Yağı Yorumları

 • #5180

  The Ceel Biberiye Yağı Yorumları

  Arkadaşlar trendyolda saç bakımı ürünleri arasında en çok satılan yağlardan biri olan the Ceel biberiye yağı kullananlar varsa yorumlarını yazabilir mi? Bu serum içinde biberiye, nane, hint yağı ve biotin bulunmaktadır. Saça dökülmesini önlemek zayıflamış saçları güçlendirme, saç derisini yatıştırıcı etkisi ve saç köklerinde kan dolaşımını hızlandırıcı etkileriyle doğal saç bakımı desteği sağlıyormuş. Aşağıda ürün hakkındaki saça sağladığı faydalarını yazdım. Eğer kullanıp memnun kalan arkadaşlar varsa tavsiye edip etmeyeceği hakkındaki önerilerini bekliyorum. The Dell biberiye yağı 50 ml fiyatı 300 TL.

  The Ceel Biberiye Yağı Biotin ve Doğal Yağ ile Güçlü Formül, saç, vücut ve cilt için yararlı olan güçlü bir bitkisel karışımdır. İçeriğinde biberiye yağı, hint yağı, biotin ve nane yağı bulunur. Bu özel formül, saç derisinde kan dolaşımını uyarır, saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur ve saç uzamasına katkı sağlar. Aynı zamanda kaş ve kirpik bakımını da destekler. Gün aşırı kullanım önerilir.

  The Ceel Biberiye Yagi Yorumlari

  The CEEL biberiye yağı nasıl kullanılır?

  The Ceel Biberiye Yağı Complexi, saç dökülmesi ve yıpranmış saçlar için hızlı saç uzatan biotinli saç bakımıdır. İşte kullanım talimatları:

  1. Saç Derisine Uygulama: Birkaç damla biberiye yağını saç derisine uygulayın ve hafifçe masaj yaparak saç uçlarına kadar yayın.
  2. Bekleme Süresi: Saçınızda 1 saat beklettikten sonra saçınızı durulayın.
  3. Kaş ve Kirpik Bakımı: Kutunun içinden çıkan fırça yardımıyla kaş ve kirpiklerinize de bakım yapabilirsiniz.
  4. Gün Aşırı Kullanım: Gün aşırı kullanım önerilmektedir.

5
137
6
Paylaş
5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yeni gördüm trendyolda bir çok kulanıcı yorumlarını okudum saça faydalı olduğunu yazmışlar fiyatına göre boyutu küçük içindeki yağları aktardan alıp kendinizde kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.
  • Vallahi bence kendinizin hazırlaması daha iyi git aktardan saf nane yağı biberiye yağı al biraz daha etil alkolde seyret kullan. Biotin zaten her gün içiyoruz.
  • Yıllar önce biberiye, nane, hint yağı karışımını yapıp kullandık hiç faydası olmadı. Bu tür doğal yağların genetik dökülmeye faydası yok sonuç aynı olacaktır. Bu benim görüşüm isteyen kullanıp deneyimlerini paylaşabilir.
  • Fiyatı boyutuna göre pahalı en azından 100 ml olsaydı iyiydi denemek isterdim.
  • Kokusu  çörekotuna benziyor evdeyken akşamları kullanmanızı tavsiye ederim. Ben yatmadan önce dermaroller uygulayıp üstüne yağı sürüp streçle sarıyorum ve sabah yıkıyorum. Faydalı olacağını düşünüyorum. Bir ay sonra yorumu son durumumu yazarım.
5 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.