Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Saç Ekimi Konuları Saç Ekimi Sonuçları Serkan Aydın 4000 Greft Saç Ekimi Yorumları

 • #3990

  Serkan Aydın 4000 Greft Saç Ekimi Yorumları

  Merhaba arkadaşlar sizlere Arenamed Dr. Serkan Aydın 4000 greft saç ekimi bilgileri, fiyatları, hizmetleri ve ekim tekniği hakkında sizlere bazı bilgiler vermek istiyorum. Eğer sizde Arena Med İstanbul’da saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız yada ekim yaptıran arkadaşlarımız var ise sorularını konudan sorabilirler yada yeni konu açarak bilgi alabilirler. İstanbul’da Dr. Serkan Aydın ve ekibine saç ekimi yaptırmış arkadaşlar resimli sonuçlarını ve yorumlarını yada şikayetlerini forumumuzda diğer kişilerle paylaşabilirsiniz.

  Arenamed Serkan Aydın Kimdir?

  Arenamed Serkan Aydın, saç ekimi alanında uzmanlaşmış bir doktordur. Kendisi, FUE yöntemi ile doğal ve kalıcı sonuçlar veren saç nakli operasyonları yapmaktadır. Ayrıca, saç gurmesi olarak da bilinen Serkan Aydın, birçok ünlü ismin saç ekimini gerçekleştirmiştir. Arenamed, İstanbul Akasya AVM’de ve Ünalan’da bulunan bir saç ekim merkezidir. Serkan Aydın, bu merkezin kurucusu ve koordinatörüdür. Serkan Aydın saç ekimi fiyatları, ekilecek greft sayısına ve saçın durumuna göre değişmektedir. Ortalama olarak, 9.000 TL ile 21.000 TL arasında bir fiyat aralığı verilmektedir. Ancak, kesin fiyatı öğrenmek için Arenamed ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Serkan Aydın hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, web sitesini veya ekşi sözlük sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Serkan Aydın saç ekimi nasıl yapıyor?

  Serkan Aydın, saç ekimi alanında uzmanlaşmış bir doktordur. Saç ekimi işleminde FUE tekniği kullanmaktadır. FUE tekniği, saç halkası alanından içi boş bir iğne ile tek tek saç gruplarının alınması ve saçsız bölgeye nakledilmesi şeklinde gerçekleştirilen bir yöntemdir. Bu yöntem, neşter kullanılmadığı için önemli bir kanama olmaması, iz ve kesi bırakmaması, hızlı iyileşme sağlaması ve doğal görünümlü sonuçlar vermesi gibi avantajlara sahiptir. Serkan Aydın, bu tekniği 10 yıldan fazla bir süredir uygulamakta ve birçok ünlü ismin saç ekimini yapmaktadır. Serkan Aydın’ın saç ekimi süreci şu şekilde işlemektedir:

  Ağrısız Fue & Dhi ile Maksimum Greft Saç Ekimi

  Öncelikle telefon ile Serkan Aydın ArenaMed merkezine ulaşarak randevu ve muayene günü alınır.

  Muayene günü Serkan Aydın tarafından saç yapısı ve saç kaybı tespit edilir. Saç ekimi planlaması ve çizimi yapılır.

  Operasyon günü saç halkası alanından FUE tekniği ile saç grupları alınır ve saçsız bölgeye nakledilir. Operasyon yaklaşık 7-8 saat sürer.

  Operasyon sonrasında 1 hafta antibiyotik kullanılır. Saç ekimi yapılan bölgeye 10 gün boyunca su değdirilmez. 10. günde pansuman yapılır ve saç yıkanır.

  Saç ekimi sonrasında 3 ay boyunca saçlara özel şampuan ve losyon kullanılır. Saçlar 3 ay sonra dökülmeye başlar ve 6 ay sonra yeniden çıkmaya başlar. Saç ekiminin tam sonucu 1 yıl sonra görülür.

  Adres bilgileri:

  Çeçen Sokak, Acıbadem Mahallesi, Akasya Acıbadem AVM Üsküdar, İstanbul

  Telefon: 0532 068 71 03

0
14
1
Paylaş
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.