Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Diğer Konular Sakal Soruları Sakal çıkarmak için badem yağı kullananlar var mı?

 • #3677

  Sakal çıkarmak için badem yağı kullananlar var mı?

  Merhaba arkadaşlar, forumda şöyle bir gezindim ancak sakal çıkarmak hakkında fazla konu bulamadım yaşım 29 Köse felan değilim. Sakalım çıkıyor ama öyle çokmgür değil, çenemin etrafında yanak altında ve faullerin devamında çıkıyor. Yüzümün orta yerlerinde boşluklar var yakından bakınca belli oluyor. Bir kaç kişiye danıştım seyrek yerleri nasıl gürleştiririm diye bana badem yağı kullanmamı önerdiler. Aktardan badem yağı aldım satıcı tüm yüzüme sürmemi söyledi 3 saat bekletmem gerekiyormuş. Bende geceleri her gün sürmeye başladım. Ailemde köse olan yok babamın sakalları çok gür yüzünde boş alan kalmamış nerdeyse. Sizce badem yağı sakal çıkarmak için faydaları var mıdır? Aranızda sakal çıkarmak için başka şeyler kullananlar varsa değerli yorumlarınızı bekliyorum yardımcı olur musunuz?

  Not: Bana sakalı napıcaksın çıkınca çıkmamasını isteyeceksin diyecek olan arkadaşlar yazmazsa sevinirim.

4
66
5
Paylaş
4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Badem yagı sakal çıkmayan yerlerde çıkarıyor diye bişey duymadım sadece biraz var olanları gürleştiriyor gibi bişeyler yapıyor diye biliyorum.
  • Kardeşim internette sakal cıkarıcı ürünler satılıyor minoxil, procapil, uraw onları bi dene istersen.
  • Sarımsak ve badem yağı karışımını deneyebilirsin 1 diş sarımsağı küçük bir kasede ezip üzerine badem yağı ekleyip karıştır. Sakal çıkmasını istediğin bölgelere ince bir tabaka halinde sür 2 saat bekletip yıka.
  • Hocam ben 15 gün falan denedim sıkıldım bıraktım artık etkisi oldumu olmadımı anlamadı sakal çıkmayan yerlerde ince kıllar çıkmaya başlamış badem yağını yaptı tam bilemiyorum yeni gerçekten 4-5 ay kullansam tamamen birleşecek gibi olabilirdi diye düşünüyorum. Ama önceden çıkan sakalları kalınlaştırdığını fark ettim.
4 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.