Forumda Arama Yapın

Saç Tedavisi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Genel Saç Soruları Saçımı çekince elime 2-3 tel saç gelmesi normal mi?

Soru Saçımı çekince elime 2-3 tel saç gelmesi normal mi?

18-03-2024, 12:04
1 yorum
2
56
2 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Arkadaşlar banyoda saçlarımı yıkarken ellerim hep saç geliyordu havluyla kurularken de çok saç döküldüğünü fark ediyordum ellerim hep saç teli oluyordu saçım kuruttuğum zaman normal dedi her elimi saçıma attığımda rahat iki üç tel saç gelmesi normal bir durum mu? Yani saçımı çok çekmiyorum sadece biraz oynuyorum onda bile saç teli geliyor. Hafiften çekince elime yine saç teli geliyor. Saçımın hiçbir yerinde kellik yok sakatlarımla biraz açılma var onun harici pek bir sorunum yok. Saçlarımı güçlendirmek için ilk gece ya tablet alıyorum günde bir tane. Elime gelen saçlarda gayet sağlıklı ve gür. Saçlarım uzun ve yumuşak Telli sağlıklı bir şekilde gözüküyor. Sizce elime kolaylıkla saç gelmesinin sebebi ne olabilir?
    • Ellerine saçların arasında gezdirdiğinde tanıdığında ya da yıkarken sürekli dökülüyorsa sabah yazsınlar saç telleri varsa saçlarına dökülme olduğu bellidir. Bu dökülme eğer aşırı boyutta ise sorun olduğu anlamına gelir.
2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.