Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Saç Ekimi Konuları Saç Ekimi Soruları Saç ekimi sonrası ensede geçmeyen ödem

 • #5093

  Saç ekimi sonrası ensede geçmeyen ödem

  Merhaba arkadaşlar saç ekimi yaptırdım bugün 20. gün oldu ilk haftalarda yüzüme göz çevreme kadar şişlik inmişti sonradan azalarak geçti ama ensede şişlik ve ödem geçmedi. Ekim merkezim sabah akşam majezik tablet içmemi söyledi. Saç ekimi sonrası ensede geçmeyen ödem için ne yapılabilir. Ekim yaptırıp bu durumda olan var mı? Gecmezse ne yapmam gerek ve ya kaç ay sürer bu?
4
52
4
Paylaş
4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Majezik ağrı kesici oraya hiç bir faydası olmaz
  • Ensende ödem oluşmuş aynısı benim yüzümede düşmüştü. Vurulan anesteziden dolayı olusması gayet normal 1-1,5 ay içerisinde geçer diye düşünüyorum. Lolay değil bildiğiniz kalp ameliyatı gibi 9-10 saat süren bir operasyon. Zamanla geçecektir içiniz rahat olsun.
  • Şu ana kadar geçmesi lazımdı, majestik sadece ağrıyı geçirir. Ensede şişlik var ödem oluşmuş gibi durmuyor doku iltihabı gibi görünüyor.

   Bence ekim merkezi ile görüşüp ödem sökücü tarzı bir ilaç kullanmak işe yarayabilir. Bol bol su içmelisin.

  • Konu Sahibi
   Majestik ilacı araştırdım ödem sökücü etkiside varmış günde 2 tane içiyorum birgün bir tane içiyorum. Diğer içtiğim ilaçlar coraspin + proscar + tricho plus + majezik vücutta yoruluyor. Acaba spor yapsak terlesek terle beraber atarmıyız?
4 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.