Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Antiandrojen Kullanımı Saç dökülmesi için finasterid kullananlar bakabilir mi?

 • #4054

  Saç dökülmesi için finasterid kullananlar bakabilir mi?

  Arkadaşlar 13 aydır finasterid günde 1.25 mg alıyorum, sabah ve akşam minoxiidil tüm kafaya sürüyorum ara sıra ketoral krem sakatlara uyguluyorum. Saçların şu an eskisinden çok çok iyi durumda vertex bölgem tamamen kapandı ön üst bölgeler iyice sıklaştı. Ancak sakatlarımda çok fazla bir gelişme olmadı. Yalnız finans Feride uzun süre kullandığım için bazı yan etkileri ortaya çıktı. En önemli sorun ereksiyon problemi ilk zamanlar yapmadıydı daha sonradan hafif hafif oluştu ama artık bu aralar ciddi olarak ereksiyon olmadığı zorluk yaşıyorum.

  Aktara gittim keçiboynuzu ve çoban çökerten kürü önerdi. Bir aydır keçiboynuzu çayıyla çoban çökerken çayını günde bir bardak içiyorum. Gün içinde de hafif ağırlık sporları çalışıyorum. Ancak ereksiyon probleminde iyileşme olmuyor. Aranızda finansları uzun yıllar kullanıp cinsel yönden sorunları yaşayanlar varsa bu sorunu nasıl açtılar. Doktora gitmeme gerek var mı kullanan arkadaşlardan deneyimlerini bekliyorum.

3
38
2
Paylaş
3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Kalıcı olacağını düşünmüyorum ilacı kullandığın için yan etkiler devam ediyor bırakırsan da 6 ayda düzelir en iyisi doktora danışmanı öneririm.
  • Konu Sahibi
   Bırakmayı düşünmüyorum saçları korumak için kullanmam gerekiyor bitkisel kürler iyileşme sağlamazsa doktora gidecem
  • Bende kullandım cinsel yönden libido düşüklüğü yaptı ama çok değil vücut zamanla tolere ediyor 1 sene kullandım yan etkisi zamanla kalmadı bende
3 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.