Forumda Arama Yapın
 • #6157

  RU58841 Nasıl Kullanılır?

  Ru58841 antiandrojen dht inhibitör saç dökülmesini önler mi, bu tam incelemede size RU58841’i kullanma hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatacağım. RU58841 saç dökülmesi sonuçlarından ve bu sonuçlara nasıl ulaşılacağından bahsedeceğiz. Antiandrojen etkisi olan bu etken madde bilindiği gibi testesteron ve dht hormonlarını azaltarak etki eder.

  RU58841’in etkisi hakkında yabancı forumlarda pek resimli sonuçlar gördüm oldukça başarılı saç çıkışları yaptığını gerçekten çok etkili bir ilaç olduğunu söyleyebilirim. Bu etken madde saç dökülmesini önemli ölçüde yavaşlatabileceği, durdurabileceği ve hatta tersine çevirebileceği iddialarını destekleyecek anekdotsal ve bilimsel kanıtlar var mı?

  Ayrıca size RU58841’i nasıl uygulayacağınızı anlatacağım. Bundan da öte, size kullanmanız gereken dozajı, kullanma sıklığını ve ne kadar süreyle en iyi sonuçları alabileceğinizi anlatacağım.

  RU58841’in kullanılmasıyla ilgili bazı potansiyel sorunlar da vardır.

  RU58841 Nedir ve Saç Dökülmesini Önlüyor mi?

  RU58841’in ne olduğunu anlamak için gelişim tarihini biraz araştırmamız gerekiyor.

  Beni hayrete düşüren şey, onlarca yıldır saç dökülmesi tedavisi arayışına girmeme rağmen seçeneklerin hala oldukça sınırlı olmasıydı. Başlangıç ​​olarak, çoğunun androjenik yan etkileri var.

  Ayrıca bu etken madde saç ekimi yaptırdıktan 3 ay sonra kullanılmaya başlanabilir. Mevcut saçların dökülmesini önleyip saç seyrelmesini önler.

  RU58841 Nasıl Etki Eder?

  Topikal olarak uygulanan ru58842 antiandrojenik etki göstererek dht hormonunun saç kökü hücre reseptörlerine bağlanmasını azaltarak zincirleme reaksiyon oluşmasını azaltır.

  Bu etken maddenin nasıl çalıştığını anlamak için saç dökülmesine yönelik adımları anlamamız gerekir:

  1. Zamanla testosteron giderek daha fazla DHT’ye dönüşür. Bu, 6-alfa-redüktaz adı verilen bir şeye dönüşüm yoluyla yapılır.
   DHT’ye ihtiyacınız olmasına rağmen artan seviyeler kellik belirtilerine neden olmaya başlar.
   DHT zamanla artan miktarlarda saç foliküllerindeki androjen reseptörlerine bağlanır. Bu, sonunda gen fonksiyonunu değiştiren bir dizi olayı tetiklemeye başlar. Bilim adamları bunun nasıl ve neden gerçekleştiğini hala net olarak bilmiyorlar ancak sonuç, saç büyüme döngüsünün değişmesidir.
   Saç büyüme döngüsünün anajen evresi olan saç dökülme evresi uzamaya başlar. Bu, saçın büyümek için daha az zamana sahip olduğu, daha kısa, daha ince ve genel olarak daha zayıf olduğu anlamına gelir. Sonunda bu, saç folikülünün saç yetiştirme yeteneğini bastırır ve folikül temelde ölür.

  RU58841 topikal olarak uygulanarak saç dökülmesine karşı çalışır. Tam olarak ne işe yaradığını hala bilmesek de, DHT’nin etkilerine karşı koyduğu gösterilmiştir.

  DHT’nin saç foliküllerindeki androjen reseptörlerine bağlanmasını durdurur. Zamanla bu birikir ve saç büyüme döngüsünün ve foliküllerin stabilize olmasını ve hatta iyileşmesini sağlar.

  Bu hücresel iyileşme o kadar iyi olabilir ki, saç büyümesi o kişide daha önce hiç olmadığı kadar güçlü olmaya başlar.

  RU58841 Kullanımı Sonuçları: Gerçekte Nedir?

  Peki, ne kadar sürede bekleyebileceğiniz gerçekçi RU58841 sonuçları nelerdir?

  Öncelikle ürettiği sonuçlar hakkında bilmeniz gereken tüm önemli gerçeklere bir göz atalım:

  • RU58841 bir anti-androjeniktir
   Genel bir takviye olarak ağız yoluyla almanıza gerek yoktur.
   Vücutta androjenik yan etkiler yaratmaz
   Topikal olarak uygulanan doğa saç derisini hedef alır
   Normal foliküler yeniden büyümeye dönüşü teşvik eder
   RU58841 anagen döngüsünün uzunluğunun normalleşmesini teşvik eder
   RU58841, DHT’nin kafa derisindeki androjen reseptörlerine bağlanmasını durdurur
   DHT ve testosteron üretimini engellemez veya değiştirmez.

  Şimdi neyin gerçekçi olduğuna ve ne kadar sürede sonuç alabileceğinize bakalım. Yardımcı olmak için burada kendi deneyimlerimden yararlanacağım.

  Öncelikle saç dökülmesinde mutlaka bir yavaşlama göreceksiniz. Durmasa bile yaklaşık altı ay sonra yavaş yavaş ilerlemeye başladığını göreceksiniz. Düzenli kullanıldığında toplam saç dökülmesini yıllarca geciktirebilir.

  İkincisi, yeniden büyüme görmeseniz bile, RU58841’i kullandığınızda saç dökülmesinin tamamen durduğunu görebilirsiniz.

  Üçüncüsü, vakaların %70’inden fazlasında saç dökülmesinin tersine döndüğü görülmektedir. Bu, daha kalın ve daha uzun bir yeniden büyümeyi ve hatta daha önce hareketsiz olan foliküllerden yeni bebek saç büyümesini görmeye başlayacağınız anlamına gelir.

  Peki RU58841’i ne kadar süreyle kullanmalısınız?

  Her şey minimum altı aylık kullanım süresine işaret ediyor. Bu noktada, günlük olarak kullanarak sonuçları görmelisiniz.

  Ama yapmasanız bile bu noktada pes etmeyin. Tam bir yıl boyunca uygulayın. Bir yıl sonra hiçbir şey olmuyorsa, bu sizin için işe yaramıyor demektir.

  Genel olarak tavsiyem, üç ay boyunca günde iki kez kullanmaya başlamanızdır. Daha sonra üç ay boyunca günde bir keze geçin ve işlerin nasıl değiştiğini görün (farklı açılardan öncesi ve sonrası fotoğraflarınızı çekin).

  Sonuçlar kötüyse, etkilerin artıp artmadığını görmek için altı ay daha günde bir kez kullanmaya devam edin.

  Sonuçlar iyiyse, elde ettiğiniz sonuçları korumak için 2-3 günde bir kullanmaya başlayın.

  Bu tedaviyi yıllarca kullanabilirsiniz uygulama sıklığını azaltıp artırabilirsiniz. En ideal kullanımı azda olsa sürekli kullanmaktır.

1
27
2
Paylaş
1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Dostum ru58841 günlük dozaj 50 ila 100 mg arası olacak diyorlar şimdi sormak istediğim losyonu günlük mü yoksaa haftalık mı yapmal doğru olacaktır?
1 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.