Forumda Arama Yapın

Saç Tedavisi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Antiandrojen Kullanımı RU58841 kullananlar nereden satın alıyorsunuz?

RU58841 kullananlar nereden satın alıyorsunuz?

13-02-2024, 21:04
4 yorum
4
162
5 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Saç dökülmesi için sürekli minoxidil kullanıyorum tam 4 senedir antiandrojen olarak proscar 1/4 alıyorum olumlu etkilerini çok gördüm. Yabancı forumları takip ederim ru58841 ve setipiprant kullananlar oldukça fazla. Özellikle ru58841 topikal olarak kullanımı çok başarılı sonuçlar vermiş. Çok güçlü bir antiandrojen olarak erki ediyor. Saf olarak temin edip kullanmayı düşünüyorum. Losyon yapılışı biraz farklı. Sanırım haftalık olarak yapıp kullanmak gerekiyor. Çok meraak edip kullanmak istediğim bir kimyasal ürün.

Setipiprant antiandrojen değil pgd2 prostaglandin inhbitörü yani dht sonucu pgd2 artışını önleyerek erki ediyor. Daha güvenli ancak etkisi hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor.

RU58841 steroit olmayan bir maddedir anti-androjenik bir ilaç bu başlangıçta akne ve erkek tipi kellik – androgenetik alopesi için topikal bir tedavi olarak kullanılıyor.

RU58841, DHT reseptörlerine rekabetçi bir şekilde bağlanır.Bu yüzden, aslında DHT’nin kendisini reseptörlere bağlamasını engeller. DHT üretimini azaltmaz. Sonuç olarak, DHT üretiminin azalması nedeniyle ortaya çıkan sistemik yan etkiler görülmez, örneğin cinsel yan etkiler.

Arkadaşlar ru58841 Türkiye’de satın almak için araştırma yaptım ancak hiçbir yerde satışı yok. Sanırım yırt dışı sitelerde eBay, Alibaba, Ali express gibi yerlerde satışı var. Bu ürünü temin edip sarın alan varsa bizlere nereden ve kaça satın aldığı hakkında bilgi verebilir mi?

facebook grup
    • Yurt dışında tanıdığın varsa getirtme yapabilirsin. Alibaba çin sitesinde hammadde satışı var fiyatları baya yüksek dolarla satılıyor araştırabilirsin. Ortalama fiyatlar hep yüksek.
    • Arkadaşlar merhaba ru58841 kullanmak istediğim bir ürün temin etmek istiyorum ama alamadım. Özellikle yabancı forumlarda çok rastladığım bir anti-androjen ilacı. Finasteride alternatif bir ürün olarakta biliniyor. Topikal kullanımda yan etkisi olduğu söyleniyor. Toplu olarak satın alabilir miyiz?
    • Bende almak istiyorum temin ederseniz haber verin toplu olarakta alabiliriz
    • Toplu olarak alırsanız bende katılıyorum haber verin
5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.