Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Büyüme Uyarıcıları Ramadan Pharmacy Hair Solution Hakkında bilgisi olan?

 • #5215

  Ramadan Pharmacy Hair Solution Hakkında bilgisi olan?

  Forumdaşlarım merhabalar, geçenlerde kuaföre gitmiştim konu saç dökülmesinden açıldı tepenin açık olmasından dolayı bana ramadan fx16 pharmacy saç serumunu önerdi. Kendiside çok losyon kullanmış fayda etmemiş bi ara minoxil kullandım dedi 8 ayda iyi sonuç verdiğini söyledi ama sonradan saçları daha çok dökülmeye girdiği için bırakmış. Şimdi kendi bu ramadan pharmacy hale solution saç serumunu kullanıyor 5 buçuk ay oluyor kullanalı söyledi. Şimdiye kadar kullandığım en etkili saç serumu olduğunu gördüm sonuçları sende fark etmişindir deyince bende etkisi olduğuna kanaat getirdim. Çünkü sürekli traş olduğum bir kuaför. Saçları tepeden açılmıştı şimdi hep kapanmış. Yurt dışından temin ettiğini fiyatının 2000 TL yi bulduğunu söyledi. Şimdi trendyolda ve bazı siteler satılıyor.

  Serumun içeriğine baktım finasterid, minoxil ve bimatoprost yazıyor. Konusu geçen ürün EMR ile aynı ürün müdür benzer ürün müdür. Bunserumu kullananlar var mıdır, yorumları nelerdir.

2
52
3
Paylaş
2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Minoxilin aynı etkisini gösterecektir içerik olarak üstün bir tarafı yok
  • Türkiye deki mavi emr vs hepsi hikaye, yan etkisi olmayan en iyi sonuç bu üründe alınıyor. Getirtmesi sıkıntı hemde maliyeti yüksek
2 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.