Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Genel Saç Soruları QL Vitamin Complex Kullananlar Yorumları

 • #3739

  QL Vitamin Complex Kullananlar Yorumları

  QL saç güçlendirici vitamin içeren kapsül saçları kökten uca beslenmesini artırarak zayıflamış saçların güçlenmesini, dökülmeye yüz tutmuş saçları in yeniden sağlıklı gelişmesine destek olarak yoğun dökülmeleri azaltıcı etkiler gösterir. Genetik kaynaklı dökülmeler de tepe bölgesindeki saçlar zamanla incelmeye başlar zamanla minyatürleşerek kalıcı olarak dökülürler. Quality vitaminler içeren kapsül saçların daha kaliteli olarak uzamasını içeriğindeki keratin sayesinde kolay kırılmaları önleyerek saçlara dolgunluk kazandırır.

  Arkadaşlar saç dökülmesini önlemek için bu hapı kullancam kaç ay kullanmak gerekiyor. İnternetten alıp kullancam hangi markayı alayım. Aranızda bu takviyeyi kullanıp deneyimlerini yorumlarınınızı paylaşırsanız sevinirim.

  QL vitamin complex ne için kullanılır?

  QL vitamin complex, saç ve tırnak sağlığı için geliştirilmiş bir takviyedir. İçeriğinde biotin, keratin, at kuyruğu, selenyum, çinko, folik asit gibi saç ve tırnak büyümesine yardımcı olan maddeler bulunur. QL vitamin complex, saç dökülmesini önlemek, saçların daha canlı, parlak ve güçlü olmasını sağlamak, tırnakların kırılmasını engellemek ve tırnak yapısını güçlendirmek için kullanılabilir. QL vitamin complex’in zenginleştirilmiş özel içeriği sayesinde sağlıklı saç oluşumunu destekler. Tavsiye edilen kullanım miktarı günde 2 tablettir. Sabah kahvaltısından ve akşam yemeklerinden 2 saat sonra bol su ile tüketebilirsiniz. QL vitamin complex, Sağlık Bakanlığı onaylı bir üründür ve birçok saç ekim merkezi tarafından önerilmektedir.

  QL saç vitamini complex içeriği

  Quality Life hair, saç ve tırnak sağlığı için geliştirilmiş bir takviye edici gıdadır. İçeriğinde şu maddeler bulunur:

  – Biotin: 5000 mcg
  – Keratin: 50 mg
  – Vitamin A: 630 mcg
  – Vitamin B2: 1.4 mg
  – Vitamin B3: 16 mg
  – Vitamin B5: 5.2 mg
  – Vitamin B6: 2 mg
  – At kuyruğu ekstresi
  – Çinko
  – Selenyum
  – Folik asit
  – Yaban mersini ekstresi
  – İyot

  Quality Life hair vitamin complex, saç dökülmesini önlemek, saçların daha canlı, parlak ve güçlü olmasını sağlamak, tırnakların kırılmasını engellemek ve tırnak yapısını güçlendirmek için kullanılabili. QL vitamin complex’in tavsiye edilen kullanım miktarı günde 2 tablettir. Sabah kahvaltısından ve akşam yemeklerinden 2 saat sonra bol su ile tüketebilirsiniz.

1
77
2
Paylaş
1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • İçerik olarak çeşitli vitaminler var özellikle biotin 5000 mcg olması iyiymiş elimde xpecia tablet var bitince bunu deneyecem birde.
1 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.