Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Bakımı Ürünleri QL Hair Vitamin Complex kullananlar memnun mu?

 • #4596

  QL Hair Vitamin Complex kullananlar memnun mu?

  Arkadaşlar kadınlardan erkek tipi saç dökülmesi ya da diğer sebeplerden kaynaklanan dökülmeleri önlemek ya da zayıflama saçları güçlendirmek kalınlaştırmak için QL Hair vitamin Complex kullananlar varsa saçlarında ne gibi faydalarını gördüler yorumlarını paylaşabilirler mi? Ben daha önceden Xpecia erkek tablet ve medobiocomplex-e multivitamin ürünlerini alıp kullanmıştım. Gördüğüm etkileri söylemek gerekirse dökülen saçları çıkarttığını görmedim bu ürünleri neredeyse bir seneye yakın kullandım. Ürün içeriğine baktığımda saçlar ve sağlık için oldukça faydalı olan çeşitli vitaminler ve mineraller bulunuyor. Proskar ile birlikte kullanılabilir ve saçlarda ne gibi faydaları olur onu en az 6 ay kullanarak anlaşılır. Aşağıya QL Hair vitamin Complex hakkında kısa açıklamalarını yazdım.

  QL Hair Vitamin Complex, saç, cilt ve tırnak sağlığını destekleyen bir gıda takviyesidir. İçeriğinde biotin, keratin, at kuyruğu, selenyum, çinko, folik asit gibi saç ve tırnak büyümesine yardımcı olan maddeler bulunur. QL Hair Vitamin Complex’in saça faydaları şunlardır:

  – Saç dökülmesini durdurur veya azaltır
  – Saç köklerini güçlendirir ve saçların sağlıklı uzamasını destekler
  – Saç tellerini onarır ve parlaklık verir
  – Saç foliküllerinin yaşlanmasını engeller
  – Saç ekimi sonrası saçların çıkmasını hızlandırır
  – Menopoz sonrası incelmiş saçların bakımı için uygundur

  QL Hair Vitamin Complex kullanmadan önce doktorunuza danışmanız ve kutu üzerindeki talimatları takip etmeniz gerekir. Günde 2 defa yemeklerden 2 saat sonra bol su ile tüketilir. 1 kutu içerisinde 60 tablet bulunur. En iyi sonuç için en az 2-3 ay boyunca kullanılması önerilir. QL Hair Vitamin Complex, saç dökülmesi problemi yaşayanlar için etkili bir çözüm olabilir. Ancak, herkes için uygun olmayabilir veya istenilen sonucu vermeyebilir.

2
74
3
Paylaş
2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • QL Hair Vitamin Complex içerik bilgileri, QL Hair Vitamin Complex, saç, cilt ve tırnak sağlığını destekleyen bir gıda takviyesidir. İçeriğinde biotin, keratin, at kuyruğu, selenyum, çinko, folik asit gibi saç ve tırnak büyümesine yardımcı olan maddeler bulunur. QL Hair Vitamin Complex’in içerik bilgileri şöyledir:

   – Biotin: 5000 mcg
   – Keratin: 50 mg
   – Vitamin A: 630 mcg
   – Vitamin B2: 1,4 mg
   – Vitamin B3: 16 mg
   – Vitamin B5: 5,2 mg
   – Vitamin B6: 2 mg
   – Vitamin B12: 6 mcg
   – Vitamin C: 20 mg
   – Vitamin D3: 10 mcg
   – Vitamin E: 7,4 mg
   – At kuyruğu ekstresi: 80 mg
   – Çinko: 15 mg
   – Yaban mersini ekstresi: 7,5 mg
   – Folik asit: 430 mcg
   – Selenyum: 200 mcg
   – İyot: 42 mcg

   QL Hair Vitamin Complex kullanmadan önce doktorunuza danışmanız ve kutu üzerindeki talimatları takip etmeniz gerekir. Günde 2 defa yemeklerden 2 saat sonra bol su ile tüketilir. 1 kutu içerisinde 60 tablet bulunur. En iyi sonuç için en az 2-3 ay boyunca kullanılması önerilir. QL Hair Vitamin Complex, saç dökülmesi problemi yaşayanlar için etkili bir çözüm olabilir.

   İçerik olarak etkili duruyor proscarla birlikte kullanılabilir.

  • İçerik olarak iyi ama tek başına kesinlikle genetik kelliği önleyemez
2 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.