Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Bakımı Ürünleri Procsin elma sirkeli şampuan kullananlar var mı?

 • #4396

  Procsin elma sirkeli şampuan kullananlar var mı?

  Saç dökülmesini önlemek için procsin elma sirkeli şampuanı kullananlar saçlarında ne gibi faydalarını gördüler, saçta oluşan yağlanmayı, kepek, kaşıntı, kabuklanma ve dökülmeleri önlemek için faydaları var mıdır? Ben haftada bir defa saçlarımı elma sirkeli fıs fıs sprey ile ıslatıp saç diplerine masaj yapıyorum. Bu yöntem genetik saç dökülmesini de önlemede çok faydalıymış.


  Procsin elma sirkeli şampuan, saç bakımı için doğal ve bitkisel bir üründür. İçerisindeki elma sirkesi, saçı güçlendirir, parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Aynı zamanda saç derisini arındırır, saç dökülmesini ve kepek oluşumunu önler. Saçın yağlanmasını ve kırılmasını azaltır. Saç uzamasını da destekler.

  Procsin elma sirkeli şampuan, 300 ml’lik şişelerde satılmaktadır. Fiyatı 99,99 TL’dir. Bu şampuanı, Trendyol veya Eveshop gibi online alışveriş sitelerinden sipariş edebilirsiniz. Şampuanı kullanmadan önce saçınızı ıslatın, avucunuza alacağınız bir miktar şampuanı saçınıza sürün, birkaç dakika masaj yapın ve durulayın.

  Elma sirkesinin saça faydaları nelerdir diye merak ediyorsanız, size birkaç bilgi verebilirim. Elma sirkesi, saçı güçlendirir, parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Aynı zamanda saç derisini arındırır ve saç dökülmelerini azaltabilir. Elma sirkesi, saçın pH dengesini korumaya yardımcı olur ve kepek oluşumunu önler. Elma sirkesi, saç uzamasını da destekler. Çünkü saç derisindeki gözenekleri temizler ve kan dolaşımını artırır.

  Elma sirkesini saç bakımı için nasıl kullanabileceğinizi de anlatabilirim. Elma sirkesini, su ile seyrelterek saçınıza uygulayabilirsiniz. Saçınızı yıkadıktan sonra, bir kaşık elma sirkesini bir litre suya karıştırın ve saçınızı bu suyla durulayın. Etkiyi artırmak için yarım kaşık limon suyu da ekleyebilirsiniz. Elma sirkesini, saç maskesi olarak da kullanabilirsiniz. Örneğin, saçınız yağlıysa birkaç elmayı rendeleyin, bir kaşık elma sirkesiyle karıştırın. Bu elma karışımını saç köklerine ovun. Saçta 20 dakika bekletin ve suyla durulayın.

4
28
5
Paylaş
4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu şampuanı yeni kullanmaya başladım haftada 3 defa saçımı yıkarım normalde saçlarım çok yağlanmazdı ama bu şampuandan sonra yağlanma başladı. Nedendir anlamadım ama saçlarım yağlanmaya başladı. Diğer yönleri güzel ama kepek kaşıntı kesildi diyebilirim.
  • Kullanıp yorum yapmak istedim procsin elma sirkeli şampuandan memnum kaldım yağlanmayı bir nebze de olsa hafifletti.
  • Normal bi şampuandan bi farkı yok saçım aynı eskisi gibi yağlanıyor hatta daha çok yağlanma yaptı almanızı önermem.
  • Şampuanın kokusu inanılmaz güzel kullanmaya yeni başladım kullandıkça yorumumu güncellerim.
4 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.