Forumda Arama Yapın

Saç Tedavisi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Büyüme Uyarıcıları Procapil %5 sprey kullananlar var mı?

Procapil %5 sprey kullananlar var mı?

20-01-2024, 11:15
4 yorum
5
133
5 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Merhaba arkadaşlar alopecia procapil %5 içeren spreyi kullananlar saçlarında olumlu bir gelişme gördüyse yazabilir mi? Alopecia spreyin bazı sitelerde yorumlarda saç dökülmesini önlediğini yeni saç çıkarttığını yazmışlar. Son günlerde oldukça rağbet gören proje bir içerikli spreyler forumlarda çok kullanılıyor. Daha önceden kullanmadığım için gerçekten etkisi olup olmadığı hakkında herhangi bir bilgim yok. Ürünü daha önceden kullanıp saça sağladığı faydalarını, deneyimlerini paylaşırsanız sevinirim.

Alopecia procapil sprey nedir?

Alopecia %5 procapil sprey, saç dökülmesine karşı geliştirilmiş bir üründür. İçeriğinde procapil, saw palmetto, vitamin E ve panthenol gibi etken maddeler bulunur. Bu maddeler saç köklerini güçlendirir, saç derisini besler, saç büyümesini destekler ve saçlara esneklik, yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Alopecia procapil sprey, erkek ve kadınlar için farklı formüllerde üretilir. Erkekler için IGF içerikli sprey, saç dökülmesinin genetik nedenlerine karşı etki eder. Alopecia procapil sprey, günde iki kez saç derisine masaj yaparak uygulanır. Ürünün etkisini görmek için en az 3 ay düzenli kullanılması önerilir. Alopecia procapil sprey, saç bakım ürünleri satan sitelerden veya eczanelerden temin edilebilir. Ürünün fiyatı ortalama 200 TL civarındadır.

• Bende alopecia sprey kullanmayı düşünüyorum yaşım 19 saçlarım her taraftan dökülüyor bu sprey etkili olur mu?
    • Alopecia spreyi 1 ay kullandım ama devam etmedim minoxil kullanıyorum ileride minoxil etkisi azalınca geçecem
    • Ben 6 bu spreyi kullandım işe yarıyor saç dökülme mi baya azaltmıştı.
    • Bilinmeyen Kullanıcı yazdı:
      Alopecia spreyi 1 ay kullandım ama devam etmedim minoxil kullanıyorum ileride minoxil etkisi azalınca geçecem

Bir ayda ne etkisi olacak en az 6 ay kullanılması gerekir. Minoxille beraber çok iyi bir ikili tedavi olur.

Dutasterid haftada iki tane
      Saf minoxil losyon
      Medohbiotin günde bir
5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.