Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Diğer Konular Cilt Bakımı Pammix Sabun Kullananlar Yorumları

 • #6772

  Pammix Sabun Kullananlar Yorumları

  Pammix şeffaf sabun genellikle cilt bakımında kullanılan botoks etkisi olan bir üründür. İçeriğindeki malzemelere bağlı olarak nemlendirici, temizleyici ve cildi rahatlatıcı özelliklere sahip olabilir.

  Pammix sabun ne işe yarar?

  Pammix Sabun Kullananlar Yorumları

  Özenle seçilmiş bitki yağları ve ithal hammaddeler kullanılarak üretilmiş olan bu sabun içerisinde kök hücre, reishi mantarı, dört ödül almış bir içerik olan MossCellTec (phytol-isomalt), etkili ve eşsiz yararları bir çok klinik, in vivo ve in vitro çalışmalarca kanıtlanmış patentli bir içerik olan Ectoin ve bitkisel gliserin içerir. Cilt bariyerini güçlendirerek onarım yapar, cilt renk tonunu eşitler. Kırışıklık, leke gibi sorunların azalmasını yardımcı olur. Reishi mantarı desteği ile ciltte oluşan sivilce, egzama, roza gibi kızarıklıkların azalmasında faydalıdır ve oluşumunu engeller.

  Kullanımı genellikle şu adımları içerir:

  1. Ellerini yıka: Sabunu kullanmadan önce ellerini iyice yıka.

  2. Sabunu köpürt: Sabunu ellerinde veya vücudunda suyla köpürene kadar ov.

  3. Cilde uygula: Köpüğü cildine nazikçe masaj yaparak uygula.

  4. Durula: Sabun kalıntılarını iyice durulayarak temizle.

  5. Kuru bir şekilde sakla: Sabununuzu kullanımdan sonra kuru bir yerde saklayın, böylece daha uzun süre dayanır.

  Pammix sabunu kullananlar üründen memnun kalıp kalmadığını kullanıcı yorumlarında belirterek sabunu kullanacak diğer arkadaşlara ben bilgilendirme yapmış olurlar.

1
23
2
Paylaş
1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Trendyoldan aldım sabunu düzenli kullanıyorum, cildi çok güzel temizliyor, nemlendirici etkisi var kurutma yapmadı. Cildimi aydınlattığını fark ettim yağlanmayı giderdi güzel bir sabun, sürekli kullanmayı düşünüyorum. İçerisin de Reishi mantarı bulunması çok iyi, kırışıklıklara iyi geliyor. Zamanla tekrar yorum yazarım.
1 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.