Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Bakımı Ürünleri Organicum Şampuan Kullananlar Yorumları

 • #6836

  Organicum Şampuan Kullananlar Yorumları

  Organicum yağlı saçlar için şampuan içeriğinde organik hidrosol saç derisinin yağ dengesini ayarlayarak saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur, seboreik dermatit oluşmasını, kaşıntıyı ve kepek oluşmasının önüne geçer. Seboreik dermatit saç derisinde kaşıntı, kepek, yağlanma oluşmasına neden olur kişiyi rahatsız etmeye başlar. Bu tip saç derisi sorunlarını normal market şampuanları ile geçirmek zordur.

  Yapılan klinik testlerde 8-12 yıkamada saç dökülmesine karşı etkinliği ve güvenilirliği kanıtlanmıştır. Sık kullanıma uygun bir bakım ürünü olan Organicum yağlı saçlar için şampuan sürekli boyanmaktan, oryalden, balyajdan kuruyan, yıpranan ve yanan saç köklerini yeniden canlandıran organik bitki özleri içerir.

  Kadınlarda ve erkeklerde aşırı sebum üreten, aşırı yağlanan ve bu yüzden dökülmeye ve incelmeye yol açan ciltler için yağ dengesini düzenleyen Organicum doğum sonrası saç dökülmelerine karşı etkilidir.

  Organik bitkilerin içerdiği doğal mineral ve vitaminler saçın hızlı ve sağlıklı uzamasını sağlar, saçlarınıza parlaklık ve canlılık kazandırır. Aktif bitkisel ekstreler ile saç sağlığını korumaya başlar.

  Şampuan içinde hiçbir renklendirici, SLS, SLES, paraben, silikon ve sentetik ekstraktlar içermez.

  Şampuan saf bitki özsuları ve yağlarından oluşan özel bir formüle sahiptir. Isırgan, biberiye, adaçayı, kekik, defne, lavanta, buğday ve portakal yağı içerir. Hoş bir kokusu vardır. Kullandığınızda fark edersiniz buram buram kekik, portakal kokusu gelir.

  Organicum Şampuan ile saç derisine dairesel masaj hareketleri yaparak köpürtülür, 2-3 dakika bekledikten sonra çok sıcak olmayan bol su ile durulanır.

  Düzenli yıkamada saçlarda canlılık, parlaklık ve dolgunluk kazandırır. Saçların hacimli görünmesine yardımcı olur. Sık ve günlük kullanıma uygundur.

  Organicum Yağlı Saçlar için Şampuan Nasıl Kullanılır

  Organicum Şampuan Kullananlar Yorumları

  Saçlarınızı ilk önce ılık su ile iyice ıslatın yeteri kadar şampuan ile saçlarını 2-3 dakika yıkayın. İkinci yıkama saçlarınızı 5 dakika süre boyunca saç diplerine dairesel masaj hareketleri yaparak yıkama yapın. Sonrasında saçlarınızı iyice durulama yapın. Şampuan kalıntısı kalmasın.

  Organicum yağlı saçlar için şampuan içeriği

  • Isırgan (urtica dioica)
  • Biberiye (rosmarinus officinalis)
  • Lavanta (lavandula angustofolia)
  • Portakal yağı (citrus sinensis)
  • Defne (laurus nobilis)
  • Kekik (Thymus vulgaris)
  • Şerbetçiotu (Humulus lupulus)

  Yağlı, kepekli, kuru ve kaşıntılı saçlar için organicum şampuan çeşitlerini kullananlar ürün hakkındaki olumlu yada olumsuz düşüncelerini kullanıcı yorumlarını konudan paylaşım yapabilirler.

1
8
2
Paylaş
1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bi ara bu şampuanı sıklıkla kullanıyordum doğal içeriği ve kokusu çok güzel bir ürün saçlarımı yumuşacık yapıyor, özellikle minoxil gibi ürünlerden dolayı kafamda sürekli kaşıntı, kepek, kirlenme oluyordu. Hem nazikçe temizleme yapıyor hemde saçları matlaştırmıyor kullanacak arkadaşlara tavsiye ederim.
1 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.