Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Bakımı Ürünleri Neutron Saç Serumu Kullananlar Yorumları

 • #6620

  Neutron Saç Serumu Kullananlar Yorumları

  FT Clinics Neutron saç serumu kullananlar yorumları hakkında bilgiler, Neutron saç serumu sağlıklı saç uzamasını desteklemek amacıyla ürerilmiş içerisinde çeşitli doğal yağlar, vitaminler, mineraller ve bitkisel antioksidan bulunan özel olarak formüle edilmiş bir üründür.

  Saç büyümesini teşvik etmek, saç dökülmesini azaltmak ve bir zamanlar sahip olduğunuz genç saçlarınızı geri getirmek için gerekli bileşenleri içerir. Malzemeler, saç kökü uyarıcıları ve dht blokerleri ile birlikte E Vitamini gibi vitaminlerin bir kombinasyonunu içerir.

  Özellikle yoğun saç dökülmesi yaşayan erkeklerin ve bayanlar için geliştirilmiş saç dökülmelerini önlemek, yeni saç oluşmasını hızlandırmak, saçın ihtiyaç duyduğu besinleri sağlayan karışımdır. Saç dökülmesi son yıllarda giderek yaygınlaşan önemli bir sorun haline geldi. Özellikle androgenetik alopesi tipi saç dökülmesi oldukça yaygın bir durumdur. Neutron serum bir çok dökülmeye neden olan olumsuz faktörleri etkisiz hale getirerek saçların sağlıklı büyümesine yardımcı olur.

  Neutron Saç Serumu Nasıl Kullanılır?

  Neutron Saç Serumu Kullananlar Yorumları

  Saçların yoğun döküldüğü bölgelere saç diplerine 1-2 ml arası damlatılarak hafifçe parmak ucuyla yayılmalıdır. Losyonu uyguladıktan sonra saçlarınızı 4 saat süreyle yıkamayın. Günde iki kez sabah akşam düzenli en az 6 ay kullanılmalıdır.

  Saçlarınızın ve saç derisinin temiz olmasına dikkat edin. Saç kökü gözenekleri açık olmalıdır. Saçlarınızı geriye doğru tarayın sonrada serumu uygulayın. Losyonu uyguladıktan saçlarınızı yıkamaya gerek yoktur

  Genetik Saç Dökülmesi Neden Olur?

  Genetik saç dökülmesi, erkeklerde yaygın olarak görülen ve erkek tipi kellik olarak da adlandırılan bir durumdur. Bu durumun ana nedeni genetik yatkınlıktır. Genellikle ailesel geçiş gösterir ve ebeveynlerden veya akrabalardan gelen genetik faktörler tarafından belirlenir.

  Genetik saç dökülmesi, saç foliküllerinin zamanla küçülmesi ve incelmesiyle karakterizedir. Saç folikülleri, saç büyümesinden sorumlu hücreleri içerir. Genetik faktörler, hormonlar ve yaşlanma süreciyle etkileşim halinde olabilir ve saç dökülmesine yol açabilir.

  Erkek tipi kellik genellikle erkeklerde şakaklardan ve tepeden başlayarak saç çizgisinin geri çekilmesiyle başlar. Daha sonra saç dökülmesi alanı genişler ve orta kısımda bir kel alan oluşabilir. Kadınlarda ise genetik saç dökülmesi daha farklı bir şekilde ortaya çıkabilir ve saçın genel seyrelmesine neden olabilir.

  Genetik saç dökülmesi dışında, hormonal değişiklikler, stres, yanlış beslenme, sağlık sorunları veya bazı ilaçlar da saç dökülmesine katkıda bulunabilir. Ancak genetik faktörler en önemli rolü oynar.

  Neutron Saç Serumu İçeriği

  Serum içeriğinde çeşitli vitaminler, mineraller, doğal ekstratlar vardır. Sağlıklı saç gelişmesini yeni bebek saçlarım hızlı uzamasına katkıda bulunur.

  • Vitaminler: Özellikle A, C, E vitaminleri, saçların sağlıklı büyümesini, kök hücrelerin yenilenmesine fayda sağlar. E vitamini antioksidan erkiler gösterir kökleri korur.
  • Proteinler: Saçların temel yapısını güçlendirmek için önemli bir yere sahiptir.
  • Bitkisel yağlar: Saç diplerini nemlendirir, sebum oluşmasını engeller ve saçların yumuşak ve parlak olmasını sağlar.
  • Antioksidanlar: Saç köklerinin zararlı serbest radikal etkilere karşı korunmasına yardımcı olur.
  • Keratin: Saçın temel yapı yapı taşlarından biridir. Saç tellerinin kırılmalara karşı güçlendirir.

  Neutron Saç Serumu Fiyatı

  Şişe boyutu 100 mL’dir. (50 günlük kullanım). Yurt dışı fiyatı 98 $ dolardır.

  Neutron saç serumu kullananlar iyi sonuçlar elde ettiyseniz, faydaları yada zararları hakkındaki deneyimlerinizi konudan yorumlarınızı paylaşarak vitamini kullanacak diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

0
6
1
Paylaş
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.