Forumda Arama Yapın

Saç Tedavisi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Bakımı Ürünleri Multibiotin 5000 Mcg Kullananlar Memnun mu?

Multibiotin 5000 Mcg Kullananlar Memnun mu?

10-04-2024, 13:18
1 yorum
2
41
2 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Arkadaşlar saç incelmesi için multibiotin markasının biotin 5000 mcg, demir 15 mg ve çinko 5 mg içeren zenginleştirilmiş saç ve tırnak vitamini tabletini kullananlar memnun mu? Bu tableti almayı düşünüyorum. İçerisindeki biotin miktarı yüksek saç kalitesini artırıcı etkisi oluyor. Daha önce medohbiotin markasını kullanmıştım iyi gelmişti. Ürün kullanıp memnun kalan varsa yorumlarını bekliyorum. Ürün hakkında şunlar açıklamalar yazıyor.

Multibiotin 5000 mcg tablet, B7 vitamini olarak da bilinen biotin içeren bir takviye ürünüdür. Biotin, saç, cilt ve tırnak sağlığı için önemlidir. Bu tabletler, biotini besinlerden yeterince alamayan kişilere destek olmak amacıyla kullanılır. Biotin, amino asitlerin, glikozun ve yağ asitlerinin işlenmesinde rol oynar. Ayrıca, içerisindeki demir ve çinko ile birlikte kullanıldığında saçın, cildin ve tırnakların korunmasına katkıda bulunabilir.

• Ben kullanıyorum trendyoldan aldım 60 tablet 145 tl kullanılabilecek bir ürün saç incelmesi için kullanmanı öneririm.
2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.