Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Genel Saç Soruları Miracle losyon gerçekten işe yarıyor mu?

 • #4860

  Miracle losyon gerçekten işe yarıyor mu?

  Merhabalar, saçlarımın üçte birisini kaybetmiş durumdayım vertex bölgende açılma var sakatlar zaten açıldı ortada az bir şey saç kaldı günde bir defa minioksil kullanıyorum biraz fayda etti hafif biraz saçlarıma kararma oluştu. Son yıllarda bir ay süreli losyon çok kullandırıyordu içerisinde antrojen ilaçlar ve hormon katıyorlardı. Kullanan çoğu kişi çoktan memnundu ancak son zamanlarda hiç kullanan kişiye denk gelmedim soru soruyorum cevap bile verem yok. Hani ben de hazırlayacağım ama içindeki ilaçları pahalı olduğu için hazırlamakta karar veremedim. Sizlerden bu konuda önerilerinizi bekliyorum.

  Miracle losyon saç seyrelmesi için gerçekten işe yarıyor mu? En azından saç dökülmesini durdurur mu? Kullanan veya daha önce kullanmış olanlar bilgilendirebilirler mi lütfen?

4
43
5
Paylaş
4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • İşe yaramıyor dostum ben 3 şişe kullandım bırak açılmayı önlemeyi dökülmeyi bile önlemiyor istersen kullanıp gör.
  • İşe yarıyor ben denedim ama yan etkilerde oluşuyor eğer içine aldactone 100 mg iki kutu ilaç katarsanız daha çok etkili oluyor yan etkileri bariz belli oluyor. Saç seyrekliğini de kapatıyor ama en az 1 sene kullanmak gerekiyor.
  • Miracle losyonun daha gelişmiş hali var estradiol losyon 3 kat daha etkili oluyor antiandrojen etkili östrojenik büyüme sağlayıcı bu losyonu kullan.
  • Hocam bence bu tür losyonları hiç kullanma en etkilisi haftada 2 tane dutasterid içmek ve minoxil losyon ve biotin kullanmak bu üçü çok daha etkili sonuçlar verir.
4 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.