Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Büyüme Uyarıcıları Mesotherapy london saç aşısı kullananlar memnun mu?

 • #5169

  Mesotherapy london saç aşısı kullananlar memnun mu?

  Arkadaşlar son günlerde Instagram’da sıkça reklamları karşıma çıkıyordu forumda mesotherapy london saç aşısı alıp kullananlar varsa bilgi verebilir mi? Almayı düşündüm ancak dizede bi sorayım dedim. Sosyal medyada illaki sizde görmüşsünüzdür. İki gündür bu serum araştırıyorum birçok yorum okudum aşağıda ilgili reklam resmini ve linkini attım bakınca incelersiniz. Bu ürünün saç dökülmesi önleme konusunda iddiası şu yönde 2 yıl içinde dökülmüş olan saçlarınızı kalın bir şekilde geri çıkarıyor ve bir daha da dökülmüyormuş. Pek bana inandırıcı gelmedi açıkçası adamın sitesinde 2 tane ecza ismi geçiyordu. Şimdi bu ürün eczanelerde ve trendyol’da n11de satılıyor. Mesotherapy saç çıkarıcı serumla ilgili bilgi sahibi olanlar aydınlatırsa sevinirim.

  Mesotherapy london saç aşısı kullananlar

  Mesotherapy 6 ml 10 adet saç aşısı canlandırıcı ve güçlendirici bir bakım ürünün fiyatı 699 TL.

  Saç mezoterapisi saç taraf aradığı özellikleri şu şekilde, saçın ve saç derisinin ihtiyaç duymuş olduğu mineral, vitamin, aminoasitler, büyüme uyarıcıları ve bazı keratolitik ajanların saç derisine daha iyi nüfus etmesini sağlıyor. Bazen mikro iğneleri kullanıyor bazen de dermaroller dermastamp gibi aparatlar kullanılarak uygulanıyor. Bu serumla ilgili kullanıcı yorumlarınızı bekliyorum.

3
44
4
Paylaş
3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Daha önceden bu tür ürünleri kullanıp sonuç alamadığım için pek güvenim gelmiyor artık çünkü topikar olarak uygulanan serumlar minoxil harici pek fayda etkisi olmuyor.
  • Ben bu serumun kullanımını tam anlamadım doktora mezoterapimi yaptırıyoruz yoksa kendimiz dermaroller yada dermastamp uyguladıktan sonra aynı minoxil gibi sürüyor muyuz?
  • Her türlü uygulanıyor ister de dermastamp ister doktora gidip iğneli mezoterapi yaptırarak uygulayabilirsin.
3 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.