Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Bakımı Ürünleri Mesoplex Saç Serumu Kullananlar Yorumları

 • #6634

  Mesoplex Saç Serumu Kullananlar Yorumları

  Mesoplex saç serumu kullananlar yorumlarını yazabilirler bu saç serumu dökülmüş saçları çıkarmaya, mevcut saçların kalınlaşması sağlamak içindeki vitamin kompleksi ile kökleri besleyerek sağlıklı saç oluşumunu destekler, uyku fazında ki köklerin aktif hale gelmesine yardımcı olur.

  Mesoplex Saç Serumu Nedir?

  Mesoplex Saç Serumu Kullananlar Yorumları

  Dökülen saçlarınız tekrar çıkması için Mesoplex saç serumunu düzenli olarak kullanmalısınız. Serum 15 günlük kullanım sonucu ilk etkilerini göstermeye başlar en az 3 ay sonra daha uzun süreli kullanımı eski saçlarınızın yavaş yavaş geri geldiğini göreceksiniz. Serum içindeki kökleri uyandırıcı peptitler ile süratle yeni saç oluşumlarını destekler. Üç ayın sonunda kullanmayı bıraksanız bile dökülmeler tekrar başlamayacaktır. Mesoplex dökülmüş ayva tüy halinde yaşamlarını sürdüren tüylerin tekrar termal saç haline gelmesini sağlar.

  Mesoplex Saç Serumu Ne İşe Yarar?

  Mesoplex saç serumu, saç dökülme problemlerimizi ortadan kaldırmak, incelen saçları tekrar eski sağlığına kavuşması için çok etkili maddeler ihtiva eden saçlarımızın daha gür ve sağlıklı bir hale gelmesine yardımcı olan bir saç çıkarıcı serumdur.

  Mesoplex Saç Serumu İçeriği

  Mesoplex saç serumu içerisinde aminoasitler, vitaminler, mineraller ve saç büyütücü peptitler bulunmaktadır. Serum içinde bulunan bileşenler Biotinoyl Tripeptide-1 kan dolaşımını hızlandırırken yeni saç gelişimini destekler ve saç depigmentasyonu oluşmasını engeller. Diğer bileşenler, Myristoyl Pentapeptide-17, Myristoyl Hexapeptide-16, Myristoyl Tetrapeptide-12, Tocopherol vitamin E, kafein vardır. Bu peptitler kıl köklerinden hızlı bir şekilde nüfuz ederek saçın hızlı gelişmesine katkıda bulunur. Kafein ise kılcar damarlardaki kan dolaşımını hızlandırarak şok etkisi yapar.

  Mesoplex Saç Serumu Nasıl Kullanılır?

  Mesoplex Saç Serumunu günde bir defa akşamları saç derisine masaj yaparak kullanılır. Dermaroller ile birlikte kullanılması gerekir. Dermaroller deri üzerinde mikro kanallar açarak serumun süratle deri altındaki kana ulaşmasını sağlar. Saçlı deride sadece dökülmüş, incelme ve seyrelme oluşmuş bölgere sıkın. Hafifçe parmak uçlarınız ile masaj yaparak yedirin. Uygulama sonrası 1 saat süre deride losyonun kalmadı gerekir. Serumdan önce saç spreyi, jöle, biryantin gibi işlemler yapmayın. Uygulamadan önce saçlı derinin temiz olmasına dikkat edin.

  Kullanmadan önce dermaroller ile masaj yapınız. Serumu sıkıntılı olan bölgelere sıkın ve diğer parmaklarınız ile de masaj yapın.  Uygulama yapıldıktan sonra saç derisinin doğru beslenebilmesi için 30 dakika süresince yıkamayınız. Yarım saatlik sürenin akabinde dilerseniz yıkayabilirsiniz.

  Doğru Dermarolleri Kullanın!

  Dermaroller bütün losyonları cilt bariyerinden geçmesine yardımcı olur. Farklı milimetre boyutlarında iğne uçlarına sahip dermaroller başlıkları arasında 0.75 mm ile 1.5 mm başlıkların saç derisine kullanımı uygundur. Bazı kullanıcıların 2 mm kullandıkları bile vardır. Uzun saçlı kişiler 2 mm dermaroller kullanabilirler.

  Saç Mezoterapisi Nedir Ne İşe Yarar?

  Saç mezoterapisi, uzman kişiler tarafından yapılan ameliyatsız enjeksiyonluk iğneler ile belirli karışımları deri altına daha fazla miktarda ve hızlı bir şekilde iletilmesi olan kozmetik bir tedavi tekniğidir. Seanslar halinde uygulanan bu tedavi içeriğinde mineraller, vitaminler, kıl köklerini besleyici ve saç çıkışını yada kalınlaşması mı destekleyici bileşenler barındıran bir maddenin saç derisine enjeksiyonu ile uygulanır.

1
11
2
Paylaş
1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Daha önce kullanan bazı kişiler vardı ama geri dönüşleri olmadı eğer saç çıkarsaydı baya kullanan olurdu diye düşünüyorum.
1 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.