Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Bakımı Ürünleri Magic Mix Caffeine shampoo kullananlar var mı?

 • #4413

  Magic Mix Caffeine shampoo kullananlar var mı?

  Saç dökülmesini önlemek için magic mix caffeine shampoo kullananlar saçlarında ne gibi faydalarını gördüler üründen memnun kaldınız mı? Ben en son procsin elma sirkesili şampuanı bir şişe kullanıp. Yağlanmayı biraz azalttı ancak tamamen geçirmedi. Şampuanı kullanınca yağlanma bir gün olmuyor ancak diğer gün saçlar yağlanıyor. Bu kez de magic mix kafeinli şampuanı kullanmayı düşünüyorum. Bugün trendyoldan sipariş verecem. Bir şişe kullanıp saça faydaları olup olmadığı hakkında yorumumu güncellerim.

  Magic Mix Caffeine 200 ml shampoo, kafein destekli zengin içeriği ile daha bakımlı ve canlı saçlara sahip olmanız amacıyla geliştirilmiş bir saç bakım şampuanıdır. Kafein, B5 Vitamini ve Amino Asit içeriğiyle saç dökülmelerine ve kırılmalarına yönelik bakıma katkı sağlarken B3 Vitamini ve Çinko ile saçların doğal nem dengesini korumasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Düzenli kullanımla yıpranmış saçların eski doğallığına kavuşmasına destek verirken daha hacimli ve parlak bir saç görünümüne ulaşılması hedeflenmektedir. Şampuanın fiyatı 135,20 tl dir.

  Bu şampuanı kullanmak için şu adımları izleyebilirsiniz:

  – Saçlarınızı ıslatın ve şampuanı avucunuza alın.
  – Şampuanı saçlarınıza uygulayın ve uçlardan köklerine doğru masaj yapın.
  – Şampuanı 2 dakika boyunca saçlarınızda bekletin.
  – Şampuanı iyice durulayın ve saçlarınızı kurulayın.

  Tüm saç tipleri için kullanıma uygun olan bu şampuan, düzenli kullanımda saçlarınızın daha canlı, parlak ve hacimli görünmesine yardımcı olabilir. Ayrıca, saç dökülmesi ve kırılması gibi sorunlarla mücadele etmek için Magic Mix Biotin ve Kafein Tonik’i de deneyebilirsiniz. Bu ürün, saç köklerini güçlendirerek saçların daha hızlı uzamasına katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

2
34
3
Paylaş
2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Ben bir kutu kullandım saçlarım uzun olduğu için kısa sürede bitti. Saçlarım fönden dolayı çok yıpranıp dökülüyor. Saçlarımı biraz canlandırma yaparmıki diye aldım ama benim saç tipime uygun değilmiş, 1 kutu bitene kadar sabırla kullandım ama sabunla yıkanmış gibi yapışık ve sert oldu saçlarım.
  • Bende bir kutu alıp kullancam bakalım saçıma minoxil sürdüğüm için sürekli kepek ve kabuklanma oluşuyor. İçinde kafein olduğu için tercih edecem. Kullanıp yorumlarımı paylaşırım.
2 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.