Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Diğer Konular Cilt Bakımı Maderise Krem Kullanıcı Yorumları

 • #4301

  Maderise Krem Kullanıcı Yorumları

  Maderise krem kullanıcı yorumları bu ürün ne işe yarar, cilt bakımı için üretilmiş 40 ml tüplerde sunulan ciltte oluşan ince çizgileri, kırışıklıkları, yaşlanma belirtilerini, sivilce lekeleri, cilt gözenekleri ve cilt tonu farklılıkları gibi pek çok faydaları bulunan kremler arasında ön sıralarda bulunur.

  Dilan Polat Maderise krem, içerisinde cilt için oldukça faydalı olan doğal bitki özleri, yulaf yağı, hindistan cevizi yağı ve hyaluronik asit gibi bileşenler bulunur. Bu bileşenler cildin kendini onarmasına, nemlenmesine, yenilenmesine, kırışıklık ve leke oluşumunun önlenmesine yardımcı olur.

  Rise Shine Maderise krem cilde faydaları nelerdir?

  Rise Shine Maderise krem cilde faydaları şunlardır:

  • Cildi derinlemesine nemlendirir ve kuruluktan kaynaklı hassasiyeti yatıştırır.
  • Cildin sağlıklı ve taze görünmesini sağlar.
  • Yaşa bağlı çizgilerin ve kırışıklıkların oluşumunu önler ve görünümünü azaltır.
  • Ciltteki renk düzensizliklerinin oluşumunu engeller.

  Rise Shine Maderise krem nasıl kullanılır?

  Rise Shine Maderise krem, cilt bakımı için tasarlanmış bir üründür. Kullanımı şu şekildedir:

  • Bir miktar ürünü alın.
  • İhtiyaç duyulan bölgeye dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayın.
  • Uyarılar: Harici kullanım içindir. Ürünü direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız ve aşırı sıcaktan koruyunuz.
  • Maderise krem günde 1-2 kez kullanılabilirsiniz.

  Maderise krem cildi beyazlatır mı?

  Maderise kremin farklı türleri vardır. Cilt beyazlatıcı olan kremi ciltte beyatlama yapar. Cilt bakımı için tasarlanmış olan beyazlatma yapmaz. Cildi nemlendirir, yeniler, kırışıklık ve leke oluşumunu önler. Ancak, cildi beyazlatıcı bir etkisi yoktur ve bu amaçla kullanılmaz. Cildinizi beyazlatmak istiyorsanız, dermatoloğunuza danışmanızı öneririm. Cildinizin sağlığı ve güzelliği için doğru ürünleri seçmeniz önemlidir.

  Maderise krem nerelerde kullanılır?

  Maderise krem, cilt bakımı için tasarlanmış bir üründür. Özellikle aşağıdaki cilt sorunlarında etkili bir şekilde kullanılabilir:

  Sivilce ve akne: Maderise krem, içeriğinde bulunan antibakteriyel bileşenler sayesinde sivilce ve akne oluşumunu önler ve iyileştirir.

  Yağlı cilt: Yağlı cilt, genellikle parlak ve gözenekli bir görünüme sahiptir. Maderise krem, cildin yağ dengesini sağlar ve gözenekleri temizler.

  Cilt lekeleri: Güneşe maruz kalma, yaşlanma veya hormonal değişiklikler nedeniyle ciltte lekeler oluşabilir. Maderise krem, cilt lekelerinin görünümünü azaltır ve daha eşit bir cilt tonu sağlar.

  Kuru cilt: Kuru cilt, hassas ve pul pul dökülen bir görünüme sahiptir. Maderise krem, cildi derinlemesine nemlendirir ve kuruluktan kaynaklı tahrişi yatıştırır.

  Maderise krem, yüz ve boyun bölgesine günde 1-2 kez uygulanabilir. Cildinizi temizledikten sonra, küçük bir miktar kremi dairesel hareketlerle masaj yaparak cilde yedirin. Ürünü direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız ve aşırı sıcaktan koruyunuz.

  Merhaba arkadaşlar maderise krem kullananlar varsa kullanıcı yorumlarınızı yazarsanız sevinirim. Ürün hakkındaki deneyimlerimizi, olumlu yada olumsuz etkilerini belirtirseniz ürünü kullanacak arkadaşlara faydalı olmuş oluruz.

  gülşah
1
53
2
Paylaş
1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Merhaba ben kremi kullanıyorum ancak neden olduğunu bilmiyorum cildimde yapış yapış oluyor anlayamadım ben bu urunu devamlı kullanıyorum denemek için aldım ama kullanamıyorum yapış yapış yapıyor.
1 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.