Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Büyüme Uyarıcıları Loniten tablet Türkiye’de satın almak?

 • #6451

  Loniten tablet Türkiye’de satın almak?

  Merhaba arkadaşlar, minoxil etken maddeli tabletler yurtdışı forumlarında pek çok kişi tarafından kullanılmakta ve sprey tarzı ürünlere göre daha başarılı sonuçlar vermektedir. Özellikle hairlosstalk forumunu takip edenler bilir bizlerin temin edemeyip kullanmadığımız pek yeni ürünleri kullanmaktadırlar. Minoxidil içeren tabletleri kullananlar sonuçlarından memnun olduğunu yazmışlar. Resimli sonuçlarda ne kadar erkili olduğu görülmektedir. Losyona alternatif olarak göre epey etkili bir tedavi yöntemi. Pfizer markasının da bünyesine ait Loniten diye bir ilacı var. İki tip çeşidi var 2.5mg ve 10mg olarak satılıyor.

  Ancak bu ilaçlar Türkiye’de eczanelerde satılmamaktadır. Nedenini bilmiyoruz ama ülkemizde bu ilaçlara ulaşmak imkansız. Kullanan kişiler var ancak onlarda yurtdışından tanıdıkları aracılığıyla getirtiyorlar. Daha önceden bu ilacın ülkemizde satılması için başka forumlarda girişimlerde bulunuldu ama olumlu sonuç halen alınamadı.

  Aranızda bu ilacı getirtebilen varsa konudan bizlere yazarsa iletişime geçmek isterim. Tedarik konusunda yardımcı olursa çok sevinirim.

  Loniten tablet Türkiye'de satın almak?

  Loniten tablet hakkında bilmeyen arkadaşlar için kısa bilgiler yazdım.

  Bu ürün bir ilaçtır, genellikle saç dökülmesi tedavisinde kullanılan bir topikal çözelti olan minoksidilin oral (ağızdan) alınabilen bir formudur. Bu tabletler, saç dökülmesi olan bireylerde saç büyümesini teşvik etmek için kullanılır. Ayrıca, Loniten (Minoxidil), yüksek tansiyonu (hipertansiyon) kontrol etmek için kullanılan bir ilaç olarak geliştirilmiştir. Ancak, bu ilacı yurtdışından temin edebilirsiniz.

5
21
6
Paylaş
5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bizim ülkede minoxidil tablet neden satılmıyor acaba bilen var mı?
  • Pfizer markasına forumun gücünü kullanarak toplu olarak mail atsak dönüş yaparlar mı? Belki bir firmayla iletişime geçerek bilgi alabiliriz.
  • Loniten tablet sprey olanlara göre daha mı etkili oluyor yoksa aynı mı etki ediyor? Vücuda zararları vardır belki.
  • Ben zamanında mail atmıştım pek yanaşmadılar acaba getirecek firmamı yokki satılmıyor burda çok alacak var ihtiyaç fazla olan bir ilaç diye belirttim pek yanaşmadılar neden olduğunu söylemiyorlar.
  • Minoxil tansiyon ilacı kullanmanızı önermem kalp ritmini bile bozabilir durduk yere tansiyon ilacı kullanmak mutlaka yan etkiler yapacaktır diye düşünüyorum. Zaten bu ilaç kendi başına kullanılmıyor saç için doktor kontrolünde beta bloker ilaçlar ile beraber veriliyor.
5 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.