Forumda Arama Yapın

Saç Tedavisi Forum Forum Saç Ekimi Forumu Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası Sorular Life Hair Ankara Şahin Çelik 4000 Greft Saç Ekimi

Life Hair Ankara Şahin Çelik 4000 Greft Saç Ekimi

31-03-2024, 03:13
1 yorum
2
38
2 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Herkese merhabalar, yıllardır saç dökülmesi sorunuyla uğraşıyorum bugüne kadar denemediğim ilaç, vitamin, şampuan, sprey ve bitkisel yağ kalmadı. Genel olarak çok agresif bir ilerleyen saç dökülmesi problemim olduğu için beni kurtaracak olan dutasterid ilacıydı. Dutasteridi 14 ay 3 güne bir defa kullandım ve beni tatmin edecek kadar saçlarımı sıklaştırdı ve zayıflama saçlarımıda güçlendirdi. Avodartla beraber minoxidil losyonda kullandım. Ancak evlenmem neticesinde dutasterid kullanmayı bırakmak zorunda kaldım. Bırakmamla beraber saçlar hızlıca dökülme sürecine girdi ve eski haline geri döndü. Bende artık saç tedavisi yapamayıcığımı düşündüğüm için saç ekimi yaptırmaya karar verdim. Ankara’da ikamet ediyorum.

Yıllardır süren araştırmalarım sonucunda saç ekimi merkezi olarak Ankara’da bulunan life hair şahin çelik hocaya yaptırmaya karar verdim. Ekim yaptırmadan önce tekrar ilaç kullanmak gerekli olduğunu okudum. Bir ara bir kaç ekim merkeziyle görüşmeler yapmıştım. Bana donör bölgemin yeterli olduğunu köklerin gayet iyi durumda olduğunu söylediler.

Köklerin genellikle ikili ve tekli köklerden oluştuğunu ilettiler. Bu durum biraz üzdü beni ama bakalım hayırlısı. Saç seyrekliğim fazla olduğu için 4000 greft ekim yapılacağını söylediler. Dhi kalem tekniğiyle ekim yapılacakmış. Konuya mevcut saç fotolarını ekledim. Bu süreçte nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Saç seyrekliğime kaç bin greft gider ve donör bölgemdan alınan saçlar vertex ve önleri kapatmaya yeterli olur mu? Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

• Şahin hoca iyi bir ekimci 4000 greft rahatlıkla kapatır donör bölgem sağlam gözüküyor ekime gitmeden önce 2.5 mg günlük biotin al proscar kullansanda iyi olur ama karar senin.
2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.