Forumda Arama Yapın

Saç Tedavisi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Genel Saç Soruları Igora Royal 0.22 Kullananlar Bakabilir mi?

Igora Royal 0.22 Kullananlar Bakabilir mi?

31-10-2023, 21:10
1 yorum
2
84
2 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Merhaba koyu saçlarımı nevacolor markasının renk açıcı boyasıyla 2 kutu kullanarak açmaya çalıştım. Boya saçımda 45 dakika beklettim. Ancak sonuç istediğim gibi olmadı saç rengim koma rengi gibi oldu kızıllıklar oluştu. Benim istediğim renk küllü beyaza yakın açık sarı yapmak. İnternette Igora 0.22 turıncu azaltıcı boya var. Hazırlanan boyanın içine misket tanesi kadar katın yazılmış. Boyanın içime katıp katmamakta tereddüt ettim.

Size sormak istediğim nevacolor renk açıcı kullanıp daha sonra Igora 0.22 kullanarak istediğim rengi elde etmek. Bu boyaları kullananlar varsa nasıl yapılacağı konusunda yorumlarını yazabilir mi? Saçlarım orta uzunlukta çok ince değil. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

sen olmdan asla
      facebook grup
    • Renk açıcıyı saçınızın uzunluğuna göre yetecek şekilde alın ve saçları ıslattıktan sonra her tarafına yetecek kadar sürüp bekletin. Igora 0.22 turuncu azaltıcıyı misket tanesi kadar normal boyanın için katın 40 dakika saçlarda beklesin. Daha sonra yıkayın. Eğer önceden boyama yaptıysanız saçlarınız 10 cm uzamadan boyama yapmayın yada sadece diplerine açıcı kullanın. Boyalı saçlara açıcı kullanmayıp yeteri miktarda normal nevacolor boya kullanın.
2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.