Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Genel Saç Soruları Hairforte saçta ne kadar kalmalı?

 • #3915

  Hairforte saçta ne kadar kalmalı?

  Hairforte sprey kullanmaya yeni başladım ve kullanım talimatlarına göre uygulama yapıyorum. Ancak, bu spreyin saçta ne kadar süre kalması gerektiği konusunda kafam biraz karışık. Spreyi uyguladıktan sonra belirli bir süre beklemem gerekiyor mu yoksa hemen yıkayabilir miyim? Deneyimlerinizi ve önerilerinizi paylaşabilir misiniz? Ayrıca, spreyin etkisini en iyi şekilde görebilmek için nelere dikkat etmeliyim? Aşağıda ürün hakkında detaylı açıklamaları yazdım.

  Hair forte sprey, saç dökülmesini önlemek ve saç çıkarmak için kullanılan bir üründür. İçeriğinde Procapil adlı bir molekül bulunur. Procapil, saç köklerine zarar veren DHT hormonunun etkisini azaltır ve saç köklerini güçlendirir. Hair forte sprey, erkek ve kadın tipi saç dökülmesine karşı etkili olduğu iddia edilen bir spreydir. Ancak bu ürünün etkinliği ve güvenliği hakkında yeterli bilimsel kanıt bulunmamaktadır.

  Hairforte erkek sprey, saç dökülmesine karşı geliştirilmiş bir üründür. İçeriğinde Procapil adlı bir molekül bulunur. Procapil, saç köklerine zarar veren DHT hormonunun etkisini azaltır ve saç köklerini güçlendirir. Hairforte erkek spreyin diğer içerikleri ve oranları şöyledir:

  İçerik Oranları

  Procapil % 3

  Biotin % 0.5

  Panax Gingseng Extract % 3

  Pyridoxine HCL % 0.5

  Angelica Polymorpha Sinesis Extract % 3

  Polygonum Multi Florum Extract % 4

  Glycerin % 4

  Triethanolamine % 2

  Serrona Serrulata Fruit Extract % 2

  Butilen Glycol % 2

  Alcohol % 30

  Purified Water % 46

2
41
3
Paylaş
2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Hairforteyi 2 kutu kullandım etkisi hakkında bişey söyleyemem dökülmeleri hafif önledi ama kelliği önleyeceğini sanmıyorum oral ilaç kullanılması gerekiyor.
  • Hairforte sprey, saç derisine uygulandıktan sonra yıkanmamalıdır. Gün boyunca saçta kalması, ilacın etkisini göstermesi açısından önemlidir. Genellikle sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygulanması önerilir. Spreyi uyguladıktan sonra saçınızı yıkamaktan kaçınmalı ve en az 4 saat süreyle saç derinizde kalmasına özen göstermelisiniz. Bu şekilde ilacın emilimi ve etkisi daha verimli olacaktır.
2 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.