Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Büyüme Uyarıcıları Hair forte sprey kullananlar bakabilir mi?

 • #4473

  Hair forte sprey kullananlar bakabilir mi?

  Arkadaşlar saç dökülmesini önlemek için içerisinde %3 procapil bulunan hair forte sprey kullananlar saçlarında ne gibi faydalarını gördüler. Mevcut var olan saçları güçpendirdi mi, minyatürleşmiş saçları normal saç haline getirdi mi? En önemlisi saç seyrekliğini giderip saçları güçlendirme yaptı mı? Eğer bunların hiçbirini yapmadıysa boşuna kullanıp para vermeyelim.

  Hair forte procapil içeren saç güçlendirici sprey etkileri şu şekilde yazıyor.

  Hair forte sprey, saç dökülmesini önlemek ve saç sağlığını iyileştirmek için geliştirilmiş bir üründür. İçeriğinde procapil, saw palmetto, biotin, panax ginseng gibi etken maddeler bulunur. Bu maddelerin saç köklerini güçlendirmek, saç büyümesini uyarlamak, saçın görünümünü iyileştirmek gibi faydaları vardır.

  Hair forte sprey, özellikle genetik saç dökülmesine karşı etkili olduğu bilinmektedir. Genetik saç dökülmesi, saç köklerinin DHT hormonunun etkisiyle zayıflaması ve saçların dökülmesi durumudur. Hair forte sprey, procapil sayesinde DHT hormonunun saç köküne zarar vermesini engeller ve saç köklerini besler. Böylece saç dökülmesi azalır ve saçlar daha sağlıklı ve gür çıkar.

  Hair forte sprey, kadın ve erkek için iki farklı formda üretilmektedir. Erkek saç spreyi %3 procapil, kadın saç spreyi %2 procapil içerir. Ürünü kullanmadan önce saç tipinize uygun olanı seçmeniz önerilir. Ürünü günde iki kez, sabah ve akşam, saç derisine masaj yaparak uygulayabilirsiniz. En iyi sonuç için düzenli kullanım gereklidir.

  Hair forte sprey, saç dökülmesi sorunu yaşayanlar için etkili ve güvenilir bir çözüm sunmaktadır. Ürün hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsin

2
23
3
Paylaş
2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Ben 5 aydır kullanıyorum çok etkisini göremedim 3 ay daha kullanmaya devam edecem. Minoxil kullanıyordum etkisini yitirince buna geçtim.
   Proscar 1 mg
   Pirdolin şampuan haftada 2 defa
   Medohbiotin 5 mg
   Saf minoxil losyon
   Kafein %3 losyon günde bir defa
  • Hayır foto sprey değil de alopecia saç spreyi kullanabilirsin. İçerisinde saw palmetto ıgf gibi büyüme faktörleri de var.
   Dutasterid haftada iki tane
   Saf minoxil losyon
   Medohbiotin günde bir
2 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.