Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Saç Ekimi Konuları Saç Ekimi Sonuçları Gökhan Turanlıoğlu 4200 Greft Saç Ekimi

 • #3876

  Gökhan Turanlıoğlu 4200 Greft Saç Ekimi

  Merhaba arkadaşlar sizlere Gökhan Turanlıoğlu Hair Transplant Center merkezi 4400 greft saç ekimi bilgileri, fiyatları ve ekim tekniği hakkında sizlere bilgiler vermek istiyorum. Eğer sizde Gökhan Turanlıoğlu saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız yada ekim yaptıran arkadaşlarımız var ise sorularını konudan sorabilirler yada yeni konu açarak bilgi alabilirler. Hair Transplant Center Gökhan Turanlıoğlu ve ekibine saç ekimi yaptırmış arkadaşlar resimli sonuçlarını ve yorumlarını yada şikayetlerini forumumuzda diğer kişilerle paylaşabilirsiniz.

  Gökhan Turanlıoğlu, Osmaniye’de saç ekim, estetik ve güzellik merkezi işleten bir kişidir. Merkezinde kuaför, cilt bakımı, lazer epilasyon, botoks, dolgu, PRP, mezoterapi gibi hizmetler sunmaktadır. Facebook sayfasında, yaptığı saç ekim işlemlerinin öncesi ve sonrası fotoğraflarını paylaşmaktadır. Gökhan Turanlıoğlu, saç ekim konusunda uzmanlaşmış ve bu alanda birçok müşteri memnuniyeti sağlamıştır.

  Gökhan Turanlıoğlu, saç ekimi konusunda uzmanlaşmış bir kişidir. Saç ekimi fiyatları, greft sayısına, kullanılan tekniğe ve ekim yapılacak bölgeye göre değişmektedir. Gökhan Turanlıoğlu’nun web sitesinde, 2021 yılında 4000 liraya kaç greft olursa fue tekniği ile saç ekimi gerçekleştirdiği belirtilmektedir. Ancak, güncel fiyatlar için kendisiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Şuan ki güncel fiyatları 4200 greft için ortalama 18000 tl gibi rakamlara ulaştı.

  Hair Transplant Center Gökhan Turanlıoğlu saç ekimi merkezi adresi şöyledir:

  Şehit Kansu Küçükateş, Tevfik Pampal Cd. No:99, 80001 Kadirli/Osmaniye

0
40
1
Paylaş
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.