Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Diğer Konular Saç Boyama ve Kapatıcılar Gliss Mor Şampuan Kullananlar Yorumları

 • #6802

  Gliss Mor Şampuan Kullananlar Yorumları

  Schwarzkopf Blonde Perfector Turunculaşma karşıtı onarıcı gliss mor şampuan 250 ml  yıpranan ve renk tonunu kaybeden boyalı ve röfleli sarı saçları derinlemesine onarır. Karşıt tonları azaltmaya yardımcı olur. Parlak bir görünüm için saçı besler. İçeriğindeki peptitler ve yaban mersini özü sayesinde turunculaşmayı engeller. Yıpranan ve renk tonunu kaybeden boyalı ve röfleli sarı saçlar içindir Saçı derinlemesine onarır. Karşıt tonayı azaltmaya yardımcı olur. Saçı kırılmalara karşı korur.

  Mor Şampuanlar Ne İçin Kullanılır?

  Gliss Mor Şampuan Kullananlar Yorumları

  Mor şampuanlar, genellikle boyalı saçlarda oluşan turunculaşma renk tonlarını doğal bir görünüme kavuşmasını sağlamak renk ton farklılıklarını gidermek veya korumak için kullanılan özel şampuanlardır. Bu şampuanlar, özellikle beyaz, gri, platin sarısı veya açık sarı saçları olan kişiler tarafından tercih edilir.

  Mor şampuanlar, içerdikleri mor pigmentler sayesinde saçlardaki istenmeyen sarı veya turuncu tonları nötralize eder. Özellikle saçların zamanla solması veya güneşin etkisiyle renk değişiklikleri yaşaması durumunda kullanılabilirler. Mor şampuanlar, saçları istenen mor tonlarda koruyarak canlılık ve parlaklık kazandırır.

  Bununla birlikte, mor şampuanlar sadece doğal saç rengini korumak veya istenmeyen tonları düzeltmek için değil, aynı zamanda saç boyama işlemlerinden sonra kullanılarak renk sabitleme amacıyla da kullanılabilirler. Mor şampuanlar, boyanmış saç renklerini koruyarak solmayı engellemeye yardımcı olabilir.

  Gliss Mor Şampuan Haftada Kaç Kere Kullanılır?

  Mor şampuanlar genellikle haftada 1 yada 2 kez kullanılması önerilir. Birinci yıkamda saçlarınızı normal bitkisel içerikli şampuanka yıkayın ikinci yıkamada mor şampuanı saçlarınızda renk tonu farklılıkları ve sarı koyu rengine göre saçta bekletme süresini ayarlayabilirsiniz. Ben saçım 20 dakika kadar bekletirim. Saçımı kül grisi sarı renge dönüştürmeye yardımcı oldu.

  Mor şampuanla saçımızı yıkadıktan sonra renk koruyucu saç kremleri kullanmanız gerekir. Saç kremleri saçlara parlaklık verir kırılmaları dağınık görüntüyü önlemede yardımcı olur.

  Mor şampuanları kullanırken, üreticinin talimatlarını dikkatlice takip etmek önemlidir. Aşırı kullanımı veya uzun süreli etkileşimi, saçlarda istenmeyem renk ton oluşmasına veya saçların matlaşmasına neden olabilir.

  Mor şampuanlar saçlardaki bu istenmeyen sarı tonları nötralize etmek için özel olarak üretiliyor. Rengi mor renktir saçta oluşan kızıl yansımaları azaltmak için saçlardaki istenmeyen renk tanımlarına göre 10 dakika yada 20 dakika süresince bekletme yapılabilir.

  Sarı yada boyalı saçlar için turunculaşma karşıtı, sarı rengi platin sarısı renge dönüştürmede gliss mor şampuan kullananlar varsa yorumlarını, kullanıcı deneyimlerini konudan paylaşım yapabilirler.

facebook gruplar
2
22
2
Paylaş
2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • merhaba benim saç rengim siyah ama uçları koyu kahverengi acaba ben kullanırsam hangi hangi renk olur
  • Konu Sahibi
   Merhaba @asli daha çok koyulaşma oluşabilir ilk olarak saçlarını 3 dakika bekletip yıka daha sonra rengine bak istediğin gibi oldumu. Bu tür şampuanlar sarı koyu kızıl bakır renkli saçlar için kullanılır.
2 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.