Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Diğer Konular Saç Boyama ve Kapatıcılar Fixplant saç fiberi saç gürleştirici kullananlar var mı?

 • #4799

  Fixplant saç fiberi saç gürleştirici kullananlar var mı?

  Arkadaşlar selamlar, fixplant saç fiberi saç gürleştirici topik kullananlar deneyimlerini bizlere aktarabilir mi? Bu tip ürünler toppik, fixplant ve saç fiberi 10 yıldan fazladır ülkemize satış yapılmakta ve birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Genel olarak alışveriş sitelerinde telefonlarda kullanıcı yorumlarına baktığımda fixplantın toppikten daha iyi bir ürün olduğunu gözlemledim. Ama bu kanıya sadece oradaki kullanmış kişilerin yorumlarına bakarak karar verdim. Tabii şöyle bir durum da var bunların reklamcısı da çok fazla çok satılsın diye reklam yapan birçok yorumcu mevcut aynı şekilde toppik için de mutlaka vardır.

  Toppik saç dibine çöktüğünden kaşıntı yapıyormuş, yağmurda yada terleme gibi durumlarda akma olayı mevcutmuş ve hayvan kılından üretiliyormuş saç rengi tonu konusunda sıkıntıların yaşandığı gibi olumsuzluklardan bahsediliyor.

  Fixplant içinse saçın dibine çökmediğinden normal insan saçından üretildiğinden ve saç rengine uyumluluğu bakımından herhangi bir sıkıntı yaşanmadığı bahsedilmiş. Ancak tabii bunlar hep saç ile ilgili forumlarda tartışılıyor, bazı forumlarda sağında solunda bu tip reklamları görünce insan bazen tedirgin oluyor yorumlar organik mi diye. Hal böyle olunca iki ürününde denen birisi olarak bu iki üründen kullanmış arkadaşlardan deneyimlerini bizlere aktarmalarını bekliyorum..

1
31
2
Paylaş
1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • ben fixplant diyorum doğal ürün şaç dökmüyor. toppik marka ürünlerin %90 sahte çinden geliyormuş her yerde bunlardan var dikkat edin.
   Proscar 1 mg
   Pirdolin şampuan haftada 2 defa
   Medohbiotin 5 mg
   Saf minoxil losyon
   Kafein %3 losyon günde bir defa
1 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.