Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Diğer Konular Saç Boyama ve Kapatıcılar Fixplant mı FixDeep mi Hangisi Daha İyi?

 • #3809

  Fixplant mı FixDeep mi Hangisi Daha İyi?

  Merhaba saç toppiği kullanan bir çok kişinin aklına takılan bir soruyu sizler için cevaplamaya çalışacam. Bugüne kadar her çıkan saç kapatıcı ürünleri kullanmış biri olarak tecrübelerimi sizinle paylaşacak. Toppik en çok bilinen ülkemizde sıklıkla kullanılan dünya markası bir ürün Türkiye’de Acun Ilıcalı tarafından getirilmiş ve bol bol reklamı yapılmış fiuatıda 200 TL civarı olan eğer spreyde alırsanız 65 lirada ona verilen bir saç kapatıcı toz. Kalite olarak gayet güzel bir ürün içindeki tozun hammaddesi keratin (hayvan kılı) iyi tarafı doğal bir ürün kötü tarafı ağıza, buruna kaçınca alerjik etkiler yapabilir. Ben 2 sene falan kullandım kullanmaya da devam ediyorum bazen kafamda çok şiddetli kaşıntı yapıyor.

  Forumları biraz imcelediğimde piyasada bir sürü sahte ürün olduğu yönünde yorumlar okudum. Ürünü barkod numarasını bile kopyalanmış olduğu gibi bilgiler var.Bu yüzden kullanmayı bıraktım.

  Fixplant buda aynı şekilde çok tanınmış bir ürün forumlarda çok kullanan var en çok tavsiye edilen bir kapatıcı. Bende merak ettiğim için bir şişe sipariş ettim bana birde yanında sprey göndermişler. İstemediğim halde spreyi yollamışlardı. Ürünü bir kaç ay kullandım renk uyumu çok iyi çok güzel ve kaşıntı yapmıyor. İkincisi ise fixplant hammaddesi ipekten yapılıyormuş bu yüzde saça tutunuşu daha iyi terlemede falan akma yapmıyor. Dileyen arkadaşlar konu altından soru sorabilir. Yorumlarınızı bekliyorum.

2
44
3
Paylaş
2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Alırken rengine dikkat edin ben kendi saç rengine göre almıştım olmadı renk tutmadı benim saçlar daha çok açık kahve
  • Fixdeep daha iyi yapışma akma yapmıyor kapatıcılığı gayet güzel
2 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.