Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Diğer Konular Saç Boyama ve Kapatıcılar Fixdeep Kullananlar Yorumları Nelerdir?

 • #3812

  Fixdeep Kullananlar Yorumları Nelerdir?

  Fixdeep kullanmaya başladım ilk izlenimlerim saça çok uyumlu rahatsız yapmıyor, fondoten, pudra tarzında bir ürün saç tozuna göre uygulaması daha kolay saça uyumluluğu çok iyi kalıcılığı başarılı bence. Kısacası saç seyrekliği için üretilmiş bir ürün ben kullanıyorum baya da işe yarıyor kullanmak isteyenlere tavsiye ederim. Önceden toppik kullanıyordum ama çok kaşıntı yaptığı için buna geçtim. Fixdeep saç dolgunlaştırıcı pudra kullananlar var ise yorumları memnun kalıp kalmadığını yorumlarını bekliyorum.

  Fixdeep Nedir, Nasıl Kullanılır?

  Fixdeep, seyrek saç sorunu yaşayan kişiler için üretilmiş, suya dayanıklı bir saç dolgunlaştırıcı pudradır. Saç derisini koyulaştırarak seyrek ve kel görünümü ortadan kaldırır. Fixdeep kutusundan çıkan ped ile seyrek olan bölgeye dairesel homojen bir şekilde uygulanır. Sadece şampuan kullanımında çıkar. Fixdeep, bütün mikrobiyolojik ve dermatolojik testleri başarılı bir şekilde geçmiş ve herhangi bir yan etkisi olmadığı raporlarla kanıtlanmış güvenilir bir üründür.

2
39
3
Paylaş
2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bende merak ettiğim bir ürün. Kullananlar düşüncelerini paylaşabilir mi?
  • ben fixdeepi yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum özellikle çok fazla terleyen biri olarak yaz günlerinde baya işime yaradığını söyleyebilirim ürünü uyguladıktan sonra saçımı yıkayana kadar saçlarım dolgunmuş gibi görünüyor saçı on numara kamufle eden ürün
2 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.