Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Bakımı Ürünleri Farmasi Vitalizing Şampuan Kullananlar Yorumları

 • #6806

  Farmasi Vitalizing Şampuan Kullananlar Yorumları

  Farmasi vitalizing sarımsaklı şampuan zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde zayıflamış koparak dökülen saçların daha sağlıklı olarak uzamasına yardımcı olur. İçeriğindeki sarımsak özütü ve Capixyl ile saç köklerinde ki kan dolaşımını hızlandırır saçların daha fazla beslenmesini artırarak saç kalitesini artırır. Farmasi şampuan yıpranmış, hasara uğramış saçları daha canlı bir görünüme kavuşması için destek olur. İlk kullanımdan itibaren gözle görülür derecede saçlara hacim ve parlaklık kazandırır.

  Dr. C. Tuna vitalizing şampuan içeriği tamamen doğal ekstralar kullanılarak hazırlanmıştır. Ana etken maddesi sarımsak saçları güçlendirir, antioksidan etkiler göstererek saç derisini zararlı bileşnlerden arındırır. İçeriğindeki B5 vitamini düzenli kullanımda saçların hacim kazanmasını sağladığı görülmüştür. Sarımsak ve diğer özler kan dolaşımını artırarak kök hücreleri yenilenmelerini hızlandırır bu sayede saç dökülmesini önlemede katkıda bulunur. İçeriğinde saçlara zarar veren paraben bulunmaz.

  Farmasi Vitalizing Şampuan Ne İşe Yarar?

  Farmasi Vitalizing Şampuan Kullananlar Yorumları

  Capixyl, saç dökülmesi ve incelmesi sorunlarına karşı kullanılan bir içerik karışımının ticari adıdır. Bu karışım genellikle şampuanlar, losyonlar veya serumlar gibi saç bakım ürünlerinde bulunur. İçeriği genellikle bitkisel özler, vitaminler ve peptitler gibi bileşenleri içerir.

  Capixyl’nin saç ekimi süreçlerinde kullanımıyla ilgili birkaç potansiyel avantaj şunlar olabilir:

  1. Saç Folikülü Sağlığını Destekleme: Capixyl, saç foliküllerinin sağlığını desteklemek için tasarlanmıştır. Bu, saç tellerinin daha güçlü ve sağlıklı çıkmasına yardımcı olabilir.

  2. Saç Dökülmesini Azaltma: Capixyl içinde bulunan bileşenler, saç dökülmesini azaltmaya yönelik olarak formüle edilmiştir. Bu nedenle, saç dökülmesi sorunu yaşayan kişiler tarafından kullanılabilir.

  3. Saç Kalitesini Artırma: Capixyl’nin kullanımıyla saçların daha parlak ve sağlıklı görünmesi hedeflenir.

  Saç ekimi sonrasında veya saç dökülmesiyle mücadele eden kişiler, bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorlarına danışmalı ve ürünün içeriğini incelemelidir. Çünkü bireylerin saç sağlığı durumları farklılık gösterir, ve bazı kişilerin belirli bileşenlere karşı alerjileri olabilir.

  Farmasi Vitalizing Şampuan 500 ml, farmasi markasının bir ürünüdür ve genellikle saç bakımı için kullanılır. Bu şampuanın öne çıkan özellikleri şunlar olabilir:

  1. Saç Derisini Temizleme: Şampuan, saç derisini temizleyerek yağ ve kirin uzaklaştırılmasına yardımcı olabilir.

  2. Saçları Canlandırma: “Vitalizing” ifadesi, saçları canlandırmak ve enerji vermek anlamına gelir. Bu şampuanın saçları canlandırıcı etkileri vardır , dolgunluk ve bakımlı görünmesine katkıda bulunur.

  3. Saç Telllerini Güçlendirme: Bazı şampuanlar, saç tellerini güçlendirmek ve kırılma, dökülme gibi sorunları azaltmak için özel olarak formüle edilir. Bu, saçların daha sağlıklı ve güçlü görünmesine yardımcı olabilir.

  Farmasi Vitalizing Şampuan Nasıl Kullanılır?

  Saçlarını yıkarken şu adımları takip edebilirsin:

  1. Saçını ılık suyla iyice ıslatın.
  2. Şampuanı avuçlarına alıp saç diplerine masaj yaparak uygulayın. İlk yıkama 2 dakika ikinci yıkama 3 dakika saç derisine hafifçe masaj yaparak yıkayın
  3. Saçlarınızı uçlarına doğru köpürtün.
  4. Saçını iyice durula ve şampuanın tamamen temizlendiğinden emin olun.
  5. Saç kremi veya saç tipine uygun bir bakım ürünü kullanabilirsiniz.
  6. Saç kremi uygulandıktan sonra birkaç dakika bekleyip durulayın.
  7. Eğer saçınızı soğuk suyla durularsanız parlaklığını artırabilirsiniz
  8. Bu şampuan tüm saç tipleri için kullanılabilir.

  Not: Saç tipine ve kullanılan ürünlere bağlı olarak bu talimatları uygun şekilde uygulama yapabilirsiniz.

  Sarımsaklı şampuan genellikle saç sağlığını desteklemek ve saç dökülmesini azaltmak amacıyla kullanılır. Sarımsak, içerdiği antioksidan ve antimikrobiyal özellikleriyle bilinir.

  Farmasi vitalizing şampuan kullananlar üründen memnun kalıp kalmadığını, saçlarda olumlu yada olumsuz etkilerini şikayetlerini konu altından yorumlarını paylaşım yapabilirler.

1
11
2
Paylaş
1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu şampuanı 1 hafta ancak kullanabildim. Bu kadar kaşıntı olamaz. Yıllardır bir çok şampuan kullandım iyi kötü idare ediyordu ama bu şampuanı kullanamadım çok kaşıntı yaptı belki bana iyi gelmemiş olabilir. Eskiye elseve şampuana devam..
1 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.