Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Bakımı Ürünleri Evocapil Kapsül Kullananlar Yorumları

 • #6502

  Evocapil Kapsül Kullananlar Yorumları

  Evocapil kapsül kullananlar yorumları hakkında bilgiler. Evocapil intensive 60 kapsül içeriğinde bulunan vitaminler, mineraller ve bitkisel ekstratlar ile saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur, incelmiş saçların kalınlaşmasına dökülmüş ayva tüy şeklinde olan saçların yeniden eski sağlıklı hale gelmesini sağlayarak saçları gürleştirir. İçeriğinde bulunan bileşenler saç, cilt ve tırnak sağlığı için ek takviye edici destek olur. Özellikle saç ekimi yaptırmış insanların ekilen saçların daha hızlı tutunması, yeni saç teli üretme aşamasının daha kısa süre sürmesi için kullanması gereken ürünler biridir.

  Saç dökülmesi sorunu yaşayan, saç ekimi işleminden sonra, deride sivilce, egzama, tırnak kırılmaları, tırnaklarda beyaz leke oluşumu gibi, cilt yüzeyinin sağlıklı görünmesi gibi yerlerde problem yaşayan tüm kadın ve erkeklerde tedaviye destek sağlar. İçeriğindeki biotin tırnakların dayanıklılığını artırarak kolay kırılmaları önler. Saç kayıplarını azaltır, incelmiş saçlarda kalite artışı sağlar. Ciltte sivilce oluşmasının önüne geçer, daha sıkı ve parlak bir cilt görünmesine yardımcı olur.

  Saç dökülmesi özellikle erkek tipi saç kaybı yaşayan insanlar mutlaka önleyici ürünler, şampuanlar, losyonlar kullanmıştır. Günümüzde bu saç dökülmesi tipinin halen kesin bir tedavisi yoktur. Yalnızca belirli hormonal azaltıcı ilaçlar kullanılarak ve minoxidil gibi solüsyonlar kullanılarak saç kayıpları önlenebilmektedir. Saç kaybının sebebi DHT hormonu olunca vücutta bu hormonu azaltmak istenmeyen yan etkilere sebep olmakta ve sonucunda bazı insanlar tarafında kullanımı kaçınılmaktadır. Saç kayıplarında kesin olarak etkili olduğu bilinen minoxidil belli bir süre sonra etkisini kaybetmekte ve saçlar yeniden dökülme sürecine girebilmektedir. Mevcut tedavinize ek destek sağlaması bakımından evocapil intense tableti günde 1 tane alarak saçlarınızın kısa süre içinde yeniden eski sağlıklı haline getirmeniz mümkündür.

  Saç ekimi yaptıran insanların ekilen saçların daha hızlı toparlanma olması bakımından kullanması gereken bir üründür. Saç derisindeki kanallara ekilen saçlar tutunma sürecine girer. Bu süreçte aldığı besinler ne kadar çeşitli ise yeniden saç üretmeleri ve döngü sürecinin kısa sürede atlatılması sağlanır. Normal şartlarda 12 ayda alacağınız net sonucu 8 ay gibi süreye indirebilir.

  Evocapil İntense 60 Kapsül Nasıl Kullanılır

  Evocapil Kapsül Kullananlar Yorumları

  Sabah kahvaltıdan sonra 1 tane ve akşam yemeğinden sonra 1 tane kapsül alınması önerilir. Saç dökülme durumunuza ve dökülme şiddetine bağlı olarak günde 1 tane yeneklerden sonrada gıda takviyesi olarak alabilirsiniz. Evocapil kapsül içinde bulunan antioksidan etkili vitaminler, mineraller sayesinde saç, cilt ve tırnaklarınız daha sağlıklı hale gelir kanda bulunan serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı dokuları koruru.

  Evocapil İçinde Bulunan Vitamin ve Mineraller Etkileri

  Biotin (H Vitamini) 5 mg saç korteksinin elstikiyetini artırır saç tellerinde kalite artışı sağlayarak daha hızlı uzamalarını ve dolgun görünmelerine yardımcı olur. Ayrıca saç beyazlamasını yavaşlatır.

  Selenyum 27.5 µg saç, cilt ve tırnakların oluşmasında görev alan bir mineraldir. Dokuların sağlıklı olması için destesk sağlar.

  L-sistin saçta ve tırnaklarda oluşan keratin maddesinin gelişimini hızlandırarak kalite artışı sağlar. Dokularda antioksidan etkiler gösterir.

  Çinko minerali saç köklerinin saç teli uzatmasında hayati görevi vardır. Eksiliğinde saç büyümesi yavaşlamakta ve saç dökülmesi artış göstermektedir.

  Bakır kanda bulunan Alyuvarların oluşumuna yardımcı olur. Saç ve tırnak yapısının bozulmasına engel olur.

  Manganez hızlı saç ile tırnak uzamasında öncü rolü vardır. Saç uzaması ve renk veren pigmetasyon sürecinde olumlu etkileri vardır.

  B5 Vitamini adını sıkça duyduğumuz bir vitamindir bir çok kozmetik ürünlerde kremler, losyonlar ve şampuanların içine katılır. Saç kayıplarının önlenmesi için önemli etkileri vardır. Hücrelerin yenilenme sürecinin devamlılığını sağlamaya yardımcı olur.

  Folik Asit diğer adı B9 vitamini dokularda bulunan hücre fonksiyonların düzgün işlemesine yardımcı olur. Hücre fonksiyonlarının sağlıklı bir şekilde görevlerini yerine getirmesine katkıda bulunur. Eksikliğinde saç kaybı, tırnak yapısında ve ciltte kusurlar oluşabilir.

  B3 Vitamini diğer adı Niacin olan bu vitamin kılcar damarlarda Vazodilatör etki yaparak saçlı deride mkrosirkülayonu artırarak saçların beslenmesini artırır.

  B12 Vitamini bu vitamin beyin fonksiyonlarının daha hızlı çalışması için gerekli olan bir bileşendir. Eksikliğinde tırnaklarda kolay kırılmalar ve beyaz lekeler, unutkanlık problemi gibi sorunlar yaşanabilir. Dokuların oksijen almasını kolaylaştırır.

  J vitamini Kolin Sitrat B grubu ailesinden biridir. Etkileri kılcar damalarda kolestrol birikimini azaltır dokulara giden besin ve oksijenin düzenli olmasını sağlar.

  İnostol yine B grubu vitaminlerden biri olup keratinositler için büyüme faktörü etkisi vardır. Kolin sitrat ile birlikte çalışarak hücre duvarı için gerekli olan Lesitin yapımında önemli görevi vardır.

  Evocapil Hair Skin Nails Nasıl Kullanılır?

  Tavsiye edilen günlük kullanım miktarı 2 kapsüldür.

  Yetişkinlerin kullanımına uygundur.

  Besin İçeriği:

  Günlük 2 kapsül için alınan miktar

  • Kolin 250 mg İnositol 250 mg
  • Pantotenik Asit 200 mg
  • L-Sistein 200 mg
  • Niasin(NE) 70 mg
  • Çinko 14 mg
  • Bakır 2 mg
  • Manganez 2 mg
  • Biotin 600u00b5g
  • İyot 150 u00b5g
  • Folik Asit 400 u00b5g
  • Vitamin B12 u00b5g

  Evocapil İntense 60 kapsül fiyatı ortalama 109,25 tl olarak satılmaktadır.

0
8
1
Paylaş
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.