Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Saç Ekimi Konuları Saç Ekimi Sonuçları Dr. Sibel Ulusan 4500 Greft Saç Ekimi

 • #3875

  Dr. Sibel Ulusan 4500 Greft Saç Ekimi

  Merhaba arkadaşlar sizlere Medical Hair Dr. Sibel Ulusan İzmir Saç Simülasyonu merkezi 4400 greft saç ekimi bilgileri, fiyatları ve ekim tekniği hakkında sizlere bilgiler vermek istiyorum. Eğer sizde Ulusan Klinik İzmir’de saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız yada ekim yaptıran arkadaşlarımız var ise sorularını konudan sorabilirler yada yeni konu açarak bilgi alabilirler. Dr. Sibel hanım ve ekibine saç ekimi yaptırmış arkadaşlar resimli sonuçlarını ve yorumlarını yada şikayetlerini forumumuzda diğer kişilerle paylaşabilirsiniz.

  Ulusan Klinik Dr. Sibel Ulusan 4500 greft saç ekimi fiyatları, ekim teknikleri, hizmetleri ve adresi hakkında bilgiler

  Dr. Sibel Ulusan, saç, sakal ve bıyık ekimi alanında uzmanlaşmış bir medikal estetik hekimidir. Dokuz Eylül Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 25 yıl acil servis hekimliği yapmış, 2004 yılında saç ekimi ve güzellik sektörüne girmiştir. Kendi kliniği olan Medicalhair’da binlerce hastaya saç ekimi yapmış, aynı zamanda üniversite öğrencilerine burs veren bir vakfın kurucusu ve kadın girişimciliğinin destekçisi olmuştur. Uluslararası Saç Restorasyonu Cerrahisi Derneği’nin de üyesidir.

  Dr. Sibel Ulusan 2024 saç ekimi fiyatları ortalama 1500 € şeklindedir. Sibel Ulusan saç ekimi fiyatı genelde seans üzerinden hesaplanmaktadır. Greft başı ücret olarak değil de seanslar halinde ücretlendirilmektedir. Sibel Ulusan saç ekiminin kesin maliyeti nedir? Bu sorunun kesin ve basit bir cevabı yok. Hem tedavi hem de iyileşmenin bir bedeli vardır ve her ikisinin de toplam nakil maliyetini etkileyecek çok sayıda faktörü vardır.

  Sibel Ulusan saç ekimi yaptığı hastalar genelde kendisinden memnun olmaktadırlar. Medical Hair güvencesi ile saç ekim işlemlerini gerçekleştiriyor. Sibel Ulusan ile ilgili olumlu ve olumsuz güncel yorumlarınızı forumdan yazabilirsiniz. Aynı şekilde haklarında fiyat ve şikayet konularına bu sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sibel Ulusan saç ekimi merkezinde saç ekimi yaptıran çok sayıda kişi bu forum sitesinde güncel olarak saç ekimi sürecini paylaşabilirler.

  Sibel Ulusan saç ekimi merkezinin adresi şöyledir:

  Manas Bulvari 72/B, Park Loca Sitesi, Bayrakli, Izmir. Randevu almak için +90 533 460 3994 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

1
67
2
Paylaş
1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Ekimleri gayet başarılı fiyatı da uygun müşteri memnuniyeti açısından baya ilgililer.
1 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.