Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Saç Ekimi Konuları Saç Ekimi Sonuçları Dr. Kinyas Düşünmez 4200 Greft Saç Ekimi Yorumları

 • #3997

  Dr. Kinyas Düşünmez 4200 Greft Saç Ekimi Yorumları

  Merhaba arkadaşlar sizlere Dr. Kinyas Düşünmez 4200 greft saç ekimi bilgileri, fiyatları, hizmetleri ve ekim tekniği hakkında bazı bilgiler vermek istiyorum. Eğer sizde Kinyas Hair Clinic İstanbul’da saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız yada ekim yaptıran arkadaşlarımız var ise sorularını konudan sorabilirler yada yeni konu açarak bilgi alabilirler. İstanbul’da Bağdat caddesi Lifemed Klinikte Kinyas hocaya ve ekibine saç ekimi yaptırmış arkadaşlar resimli sonuçlarını ve yorumlarını yada şikayetlerini forumumuzda diğer kişilerle paylaşabilirsiniz.

  Lifemed Klinik Dr. Kinyas Düşünmez 4200 Greft Saç Ekimi Bilgileri

  Lifemed Klinik Dr. Kinyas Düşünmez 4200 Greft Saç Ekimi Bilgileri fiyaytları teknikleri hakkında sorunuz varsa, size biraz bilgi verebilirim.

  Dr. Kinyas Düşünmez, DHI Kalem tekniği ile saç ekimi yapan uluslararası tecrübeli bir doktordur. Bu teknik, iz ve kesi gerektirmeyen, doğal ve kalıcı sonuçlar veren bir yöntemdir. Dr. Kinyas Düşünmez, 2013’ten beri dünyanın birçok ülkesinden gelen 6000’den fazla hastanın saç ekimini gerçekleştirmiştir.

  Dr. Kinyas Düşünmez’in saç ekimi fiyatları, ekilecek greft sayısına, saçın kalitesine ve donör bölgenin durumuna göre değişmektedir. Ortalama olarak, 4200 greft saç ekimi için 20.000 TL civarında bir fiyat verilmektedir. Ancak kesin fiyatı öğrenmek için klinikle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

  Dr. Kinyas Düşünmez Kimdir?

  Dr. Kinyas Düşünmez, saç ekimi alanında uzmanlaşmış bir pratisyen hekimdir. Kendi adını taşıyan Dr. Kinyas Hair Clinic’i kurmuş ve DHI Kalem tekniği ile 6000’den fazla hastanın saç ekimini yapmıştır. Bu teknik, doğal ve kalıcı sonuçlar veren, iz ve kesi bırakmayan bir yöntemdir. Dr. Kinyas Düşünmez, aynı zamanda bu tekniği geliştirmeye ve diğer sağlık çalışanlarına öğretmeye katkıda bulunmuştur. Bağdat Caddesi’nde Lifemed Klinik içerisinde hizmet vermeye devam etmektedir. Saç ekimi konusunda kendisine güvenen ve memnun kalan birçok hastası vardır. Dr. Kinyas Düşünmez hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Adres bilgileri

  Göztepe, Bağdat Cd. No: 191/A, 34730 Kadıköy İstanbul

  Telefon: +90 534 496 88 88

0
20
1
Paylaş
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.