Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Bakımı Ürünleri Clear kafeinli şampuan kullananlar memnun mu?

 • #4531

  Clear kafeinli şampuan kullananlar memnun mu?

  En son kullandığım şampuan Sebamed kafeye de şampuandı ama ancak saçları süpürge gibi çok sert yaptığı için bitince tekrar almadım. Geçenlerde araştırma yaparken gördüm aranızdaclear kafeinli şampuan kullananlar saçlarında faydaları olup olmadığını yazabilir mi? Kafeinli şampuanı kullanıp memnun musunuz? Aşağıya açıklamalarını yazdım.

  Clear kafeinli şampuan, saç dökülmesine karşı etkili bir üründür. Kafein, saç köklerini uyararak saç büyümesini destekler, kan dolaşımını artırır, saç derisini nemlendirir ve UV hasarından korur. Ayrıca saçın parlaklık, yumuşaklık ve dolgunluk kazanmasına yardımcı olur.

  Clear kafeinli şampuanın kullanımı çok basittir. Saçınızı ıslattıktan sonra şampuanı saçınıza ve saç derinize masaj yaparak uygulayın. 2-3 dakika bekleyin ve durulayın. Düzenli kullanımda saçınızın sağlıklı ve güçlü görünmesini sağlayabilirsiniz.

5
49
6
Paylaş
5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Hocam ben kullandım. Saçım yağlı aşırı dökülme vardı. İlk bi kaç gün iyi geldi sonra beter etti. Beğenmedim açıkçası belki bende işe yaramamıştır.
  • kafein içeren şampuanlar saçı çabuk yağlandırıyor bizzat test ettim bu durumu o yüzden artık kullanmıyorum. Israrla kullandığım markalardan birisi niacin cafein şampuandı clear men şampuanı yakında deneyecem.
  • clear men kafeinli şampuan kullanacağınıza alın bir saf kafein arada sürün saçınıza tabi Clear şampuanı içinde sadece kafein barındırdığı için kullanıyorsanız.
  • Sebamed kafein ve ginkgo biloboa içeten şampuanı öneririm saç serisindeki kan dolaşımını hızlandırıyor.
  • Clear kafeinli şampuan yok heralde kahve çekirdeği şampuanı var dökülmeler için değil kepek ve saç derisi sorunlarının çözümü için üretilmiş.
5 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.