Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Bakımı Ürünleri Bipera Şampuan Kullananlar Yorumları

 • #6791

  Bipera Şampuan Kullananlar Yorumları

  Bipera Bedlissa saç dökülmesi karşıtı şampuan kullananlar yorumları hakkında bilgiler, bu şampuan saç köklerini besleyerek saç tellerini güçlenmesini sağlamaya yardımcı olur. Şampuanı özel formülü sayesinde saç derisinde biriken kiri, kepek, ölü deri artıkları, yağlanmayı ve kaşıntıyı azaltarak saç derisinin temiz olmasına büyük destek olur. İçeriğindeki çam terebentin, çay ağacı yağı ve siyah sarımsak özleri ile saç derisindeki kan dolaşımını hızlandırarak daha hızlı saç uzamasını destekler. Dökülme karşıtı şampuan zenginleştirilmiş içeriğiyle saçı kökten uca besleyerek canlılık, parlaklık ve hacimli görünmelerini sağlar. Bipera dökülme karşıtı şampuan içeriğinde ki
  çam terebenti, siyah sarımsak, çay ağacı gibi özler sayesinde ile yıpranma ve koparak dökülmelere karşı, saç derisi florasını dengelemeye ve saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olur.

  Bedlissa bipera şampuan içeriğinde zenginleştirilmiş bitkisel yağlar, ekstralar bulunur. Şampuan saçları kökten uca besler. İçeriğindeki bitki özleri Çam Terebentin yağı, Siyah Sarımsak, Çay Ağacı Gibi bitkisel ekstraktlar Sayesinde İle Yıpranma Ve Koparak Dökülmelere Karşı, Saç Derisiflorasını dengelemeye ve saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olur.

  Günlük kullanıma uygundur içeriğinde sls, paraben ve diğer zararlı kimyasal maddeler içermez.

  Bipera Bedlissa Şampuan Hızlı Saç Uzatır mı?

  içinBipera Şampuan Kullananlar Yorumları

  Şampuan içeriğindeki bitkisel özler sayesinde saç köklerinin daha fazla oksijen ve besin almasını hızlandırarak hızlı saç uzamasını öneml ölçüde artırır. Saçların sağlıklı uzamasını daha dolgun görünmesine yardımcı olur.

  Bipera Şampuan Nasıl Kullanılır?

  Bipera şampuan, normal bir şampuan gibi kullanılan bir üründür. İşte Bipera şampuanını nasıl kullanmanız gerektiği adımlar halinde açıklanmıştır:

  1. Adım: Saçınızı ıslatın: Başınızı ve saçlarınızı tamamen suyla ıslatın. Bu, saçınızdaki yağı ve kiri temizlemek için şampuanın daha etkili olmasını sağlar.
  2. Adım: Şampuanı alın: Şampuan şişesini iyice çalkalayın ve elinize veya avuç içlerinize bir miktar şampuan alın. Almanız gereken miktar, saçınızın uzunluğuna ve yoğunluğuna bağlıdır.
  3. Adım: Şampuanı saçınıza uygulayın: Şampuanı alınan miktarı saçınıza doğrudan uygulayın. Eğer uzun saçlara sahipseniz, saç diplerine ve saç tellerine eşit bir şekilde dağıtmak için parmak uçlarınızı kullanabilirsiniz.
  4. Adım: Köpürtün: Şampuanı saçınıza uyguladıktan sonra, saç derinize ve saç tellerine yaymak için hafifçe masaj yapın. Bu, şampuanın temizleme özelliklerini artırır ve saçınızı daha temiz hale getirir.
  5. Adım: Durulayın: Şampuanı saçınızda birkaç dakika bekletin ve ardından bol miktarda su ile iyice durulayın. Tüm şampuanın saçınızdan ve saç derinizden tamamen arındığından emin olun.
  6. Adım: İsteğe bağlı olarak tekrarlayın: Eğer saçınız çok kirliyse veya şampuanın daha etkili olmasını isterseniz, işlemi bir kez daha tekrarlayabilirsiniz.
  7. Adım: Durulayın ve kurulayın: Şampuanı tamamen duruladıktan sonra, saçınızı havluyla nazikçe kurulayın veya saç kurutma makinesi kullanarak kurutun.

  Saçlarınızı her zaman ılık suyla iki günde bir defa yıkayın aç derisinde kepek oluşmasını önler. Her gün saç yıkamak saç derisinin pH derecesini bozar sebum dengesini değştirir sürekli yağlanmaya sebep olabilir.

  Bipera şampuanı kullananlar üründen memnun kalıp kalmadığını kullanıcı yorumlarını konu altından paylaşabilir, şampuanı kullanacak diğer kişilere yardımcı olabilirsiniz.

1
14
2
Paylaş
1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Şampuanı kulandım iyice saçlarım kütüye gitti taramakta zorlanıyorum hızlı uzama falan yapmıyor yorumlara bakıp almanızı önermem.
1 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.