Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Genel Saç Soruları Bioxcin Quantum Serum kullananlar memnun mu?

 • #4599

  Bioxcin Quantum Serum kullananlar memnun mu?

  Arkadaşlar genetik saç dökülmesini önlemek, dökülen saçları tekrar çıkartmak ve zayıflamış saçları güçlendirmek için aranızda Bioxcin Quantum Serum kullananlar saçlarına ne gibi faydalarını gördüler. Serumu kullanıp memnun kalıp kalmadıklarını belirtebilirler mi? Saç dökülmesini önlemek için çok fazla sayıda saç losyonu var ama bunlardan hangileri gerçekten saçlara faydaları oluyor, dökülen saçları çıkartıyor bilemiyoruz. Bu yüzden paramızı bazı ürünlere boşuna harcamış oluyoruz. Yani ürünü alıyoruz kullanıyoruz ama bir bakıyon etkisi yok hiçbir şey yok boş yere para vermiş oluyoruz. Bu gibi konularda ürünleri kullananlar varsa ne gibi faydalarını gördüler ürünü bizlere tavsiye ederler mi etmezler mi bu konuda birbirimize yardımcı olalım. Aşağıya bioxcin genesis saç dökülme önleyici serum hakkında kısa açıklamalarını yazdım kullanıp deneylerinizi paylaşırsanız sevinirim.

  Bioxcin Quantum Serum, saç dökülmesine karşı geliştirilmiş bir saç bakım ürünüdür. İçeriğinde Bio-Activ Peptides ve Biocomplex B11 adlı iki özel bileşen bulunur. Bio-Activ Peptides, saç tellerinin kalınlığını, direncini ve hacmini artırarak saçların daha gür ve kalın görünmesini sağlar. Biocomplex B11 ise saç köklerini besleyerek saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olur. Bioxcin Quantum Serum’un saça faydaları şunlardır:

  – Saç dökülmesini durdurur veya azaltır
  – Saç köklerini güçlendirir ve saçların sağlıklı uzamasını destekler
  – Saç tellerini onarır ve parlaklık verir
  – Saç foliküllerinin yaşlanmasını engeller
  – Saç ekimi sonrası saçların çıkmasını hızlandırır
  – Menopoz sonrası incelmiş saçların bakımı için uygundur

  Bioxcin Quantum Serum kullanmadan önce doktorunuza danışmanız ve kutu üzerindeki talimatları takip etmeniz gerekir. Saçlarınızı yıkadıktan sonra nemli saça uygulayın ve durulamayın. Bir ampul iki günde bir kullanılabilir. Daha etkili bir sonuç için Bioxcin Quantum Şampuan ile birlikte kullanmanız tavsiye edilir. Bioxcin Quantum Serum, saç dökülmesi problemi yaşayanlar için etkili bir çözüm olabilir. Ancak, herkes için uygun olmayabilir veya istenilen sonucu vermeyebilir.

1
29
2
Paylaş
1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bioxcin saç çıkarıcı ürünleri kullanıp deneyimlerini paylaşacak olanlar lütfen deneyimlerini paylaşsın.
1 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.