Forumda Arama Yapın

Saç Tedavisi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Büyüme Uyarıcıları Bioxinin Minoxidil %5 Kullananlar Yorumlarını Yazabilir mi?

Bioxinin Minoxidil %5 Kullananlar Yorumlarını Yazabilir mi?

5-11-2023, 15:39
1 yorum
2
83
2 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Selam arkadaşlar, üç senedir saç dökülmesi sorunu yaşıyorum ilk zamanlar şakaklarım da açılmalar başlamıştı şimdi iyice gerilemeye başladı. Erkek tipi dediğimiz saç dökülmesi var. Bi kaç ay bioxinin forte %5 minoxidil deri spreyi ve bioxcin genesis şampuan olarak kullandım ama hiç bir faydasını görmedim. Şimdi alpecin kafeinli saç toniği ve tresan şampuan aldım. Çok önerenler olduğu için kullanmayı düşündüm. Henüz başlayalı 1 hafta oluyor toniği uygulayınca hafif sızılar oluyor. Alpecin serumu yeni başladım ama kullananlar varsa faydası hakkında bilgi paylaşırsa sevinirim.

Ayrıca bioxcin minoxil de kullanmayı düşünüyorum ama etkisi olur mu bilemedim ikisi bir arada nasıl bir faydası olur acaba? Zira ben bioxcin’den fayda görmediğimi söyledim sizde de durum aynı mı? Ha ayrıca Loreal’in Elseve Arginine Direnç spreyi de kullanıyordum yeni bıraktım daha çok döküyor bariz bir şekilde, hiç tavsiye etmem onu da.

facebook grup
    • Bende de dökülme vardı aşırı şekilde saçlarım dökülüyordı. Size kullanmadıysanız zigavusun sarımsaklı şampuanını tavsiye ederim
2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.