Forumda Arama Yapın

Saç Tedavisi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Genel Saç Soruları Ankara’da En İyi 5 Saç Ekimi Merkezi

Öneri Ankara’da En İyi 5 Saç Ekimi Merkezi

17-05-2024, 14:37
18 yorum
11
191
12 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Merhaba arkadaşlar, Ankara’da saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum ve en iyi merkezleri araştırıyorum. Şehir dışında olmam nedeniyle, sadece Ankara’daki merkezleri değerlendirebileceğim. Önerdiğiniz en iyi 5 saç ekimi kliniği ve doktorları hangileridir? Ayrıca, fiyatları da önemli bir faktör olarak göz önünde bulunduruyorum. Örneğin, Muttalip Keser’in fiyatları benim için yüksek olduğu için ona yaptıran ama listeye ekledim. Kendi araştırmalarıma dayanarak şu merkezleri buldum:

Life hair ankara Şahin çelik

Fehmi armani

Naturel hair saç ekim merkezi

Acıbadem saç ekim merkezi

Ankara international dr serdar gökrem

Liv hospital saç ekim merkezi

Medikal park saç ekim merkezi

Muttalip keser

Tripaesthetic dr muhammet özgehan

Hlc saç ekimi merkezi

Konhair

Bu merkezler hakkında bilgi sahibi olan veya deneyimlemiş olan var mı? Fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz? Ayrıca, bu konuda bir anket de oluşturdum, oylarsanız çok sevinirim. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

• doktor ve ekim merkezlerini ayırmak gerek, benim için en başarılı doktor Muttalip keser ve Serdar gökrem

Saç ekim merkezi olarak ta fiyatı ve performansı olarak Life hair Şahin Çelik diyorum

• Aynen doktor ve saç ekim merkezleri ayrılması gerekiyor
    • @Orhan öncelikle hakkında hayırlısı olsun. Ekim yapılacak alanı görürsek daha sağlıklı bir tavsiyede bulunulabilir.
      Proscar 1 mg
      Pirdolin şampuan haftada 2 defa
      Medohbiotin 5 mg
      Saf minoxil losyon
      Kafein %3 losyon günde bir defa
      • Konu Sahibi
        Konuya foto ekledim
    • Şahin hoca ilgi alakasıyla gözümde 1 numara ama param olsa Muttalip hocaya yaptırırdım.
      • Vertex ekimi için şahin hoca derim. Sadece ön üçgen alan dersem önceliğim muttalip hoca. Şahin hocada ön üçgenleri güzel ama bir tık muttalip hoca daha iyi.
    • Saçların mevcut kalın telli ve seyrek. Ekim sonrası yeterli sıklık yakalanmazsa ekilenler bariz belli olur. Sadece ön tarafa ekim yaptıracak son. Çok ta bi açıklığın yok aslında. Gayet güzel görünüyor mevcut saçlar. Tedaviyle kapatma durumunda olabilir. Yaş kaç hocam.
      • Konu Sahibi
        yaş 33, geçen seneye kadar seyreklik bu kadar yoktu idare ediyordum ancak bu sene çok saç kaybı yaşadım. Saçlar kısayken iyi ama uzun hali şakak açıklığından dolayı hoş durmuyor. Şakakları 1 yda 1.5 cm kadar çizgiyi düzelttirip öne çekilirse sanırım sırıtmaz diye düşünüyorum.
    • Mevcut saçlar zarar görmeden ekim yapılırsa başarılı olur. Ek takviyeler minoxil, finasterid ve biotin kullanarak desteklersen görünüm daha çok güzel olacaktır. İyi bir ekimciye yaptır.
    • Konu Sahibi
      inşallah dediğiniz gibi olur.
    • yaklaşık 1500 greftle açıklığın kapanır bence. Fazla bir greft ekimine gerek yok.
      • Bende katılıyorum
    • senin saçlar çok kötü değil geçmişte dökülme için birşeyler yapsaydım seyrelme olmazdı. Şimdiden sonra önler için tedavi yapılabilir gibi görünüyor ekim harici araştırma yap bence.
      • Bencede tedavi düşünülebilir
    • bu saça bence ekime gerek yok tedavi ile düzelir saç çizgisi düzelmesi için ekim düşünülebilir.
      • şakakları çok açık duruyor tedaviyle kapanması çok zor önlere genel ekim şart bence.
    • şakaklara bin greft ekilse yeterli olur sanırım gerisi topikal tedaviyle toparlanır.
    • şahin bey dhı ekim mi yapıyor yoksa normal yöntem mi kullanıyor?

12 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.